HomeInteresantiNeišmeskite senos flanelės: 5 naudingi panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Neišmeskite senos flanelės: 5 naudingi panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Kai dušo kempinė baigia tarnauti, nebūtina jos iš karto išmesti.Iš tikrųjų panaudota kempinė gali rasti daugybę naudingų pritaikymų namuose ir sodybos sklype.Panagrinėkime penkias tokias idėjas.

Pirma, patogu pamirkyti kempinę vandenyje, įdėti ją į maišelį ir įdėti į šaldiklį, kad pasidarytumėte šaltą kompresą nuo sumušimų arba sumažintumėte karščiavimą.

Antra, acte išmirkyta nailoninė flanelė padės lengvai išvalyti mikrobangų krosnelės vidų nuo riebalų ir pridegusio maisto.

Trečia, seną flanelę galima supjaustyti gabaliukais ir naudoti kaip drenažinį sluoksnį persodinant kambarinius augalus , kad vazone neliktų drėgmės.

Ketvirta, iš putplasčio ar akytos kempinės nesunku pasigaminti biudžetinį muilinę kriauklei arba vonią.Tiesiog išpjaukite kempinėje muilo gabalėlio formos išpjovą.

Penkta, seną flanelę patogu naudoti kaip talpyklą lako valikliui laikyti ir tepti manikiūrui.Acetone išmirkyta kempinėlė greitai pašalins bet kokią dangą nuo nagų.

Kaip matote, panaudota flanelė gali būti labai naudinga buityje.Parodykite savo vaizduotę ir raskite jai vertą panaudojimo būdą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře