HomeInteresantiNeišmeskite senos dušo užuolaidos: 10 veiksmingų 'pasidaryk pats' gudrybių namams ir virtuvei

Neišmeskite senos dušo užuolaidos: 10 veiksmingų ‘pasidaryk pats’ gudrybių namams ir virtuvei

Kaip pažįstamus daiktus paversti reikalingais? Visada galima rasti sprendimą! Pripratę prie daiktų, nustojame pastebėti jų potencialą.Tačiau bet kurį pažįstamą ir, atrodytų, nereikalingą daiktą galima panaudoti visiškai naujai.Tai padės ne tik sutaupyti pinigų, bet ir ‘atnaujinti’ interjerą.

Taigi turite seną dušo užuolaidą.Ką su ja darote? Gaila ją išmesti, bet ji nebetinka toje pačioje vietoje.Paverskite ją kuo nors kitu!

Pirma, iš užuolaidos galite pasigaminti kėdės sėdynės užvalkalą.Paprasčiausiai uždenkite ja sėdynę ir susekite ją gale sąvaržėle.Tai greita, praktiška ir ekonomiška.Vienos užuolaidos užtenka kelioms kėdėms!

Antra, sena užuolaida praverčia iškylų metu.Ji puikiai tiktų kaip kilimėlis iškylai.Tam paimkite dvi užuolaidas ir susiūkite jas į užvalkalą, į kurio vidų įdėkite antklodę.Arba tiesiog padėkite užuolaidą po paruoštu kilimėliu, kad apsaugotumėte jį nuo drėgmės.

Trečia, stovyklaujant lauke visada reikia staltiesės.Nešvaistykite pinigų vienkartinėms staltiesėms – pasiimkite seną dušo užuolaidą! Ji puikiai pasitarnaus kaip daugkartinio naudojimo staltiesė.

Ketvirta, jūsų gražiai raštuotos užuolaidos gabalėlis taps originaliu sienos meno kūriniu.Tiesiog įdėkite iškirptą užuolaidos gabalėlį į medinį rėmelį, uždenkite jį stiklu ir viskas!

Penkta, pradžiuginkite vaikus neįprastu mini baseinu paplūdimyje.Smėlyje iškaskite duobę, išklokite ją polietileno užuolaida ir pripildykite jūros vandeniu.

Šešta, gražios daugkartinio naudojimo servetėlės stalui – dar viena idėja iš senos užuolaidos.Supjaustykite jį gabalėliais ir apipjaustykite kraštus.

Septinta, iš užuolaidos galima pasidaryti prijuostę vaiko tapybai.Ji apsaugos drabužius nuo spalvų.

Aštunta, užuolaida tarnaus kaip apsauginė danga grindims remonto metu – neleis ištekėti dažams ir vandeniui.

Devinta, užuolaida taps viršeliu kulinarinei ar kitai knygai.Ji apsaugos ją nuo dėmių naudojimo metu.

Dešimta – seną užuolaidą paverskite žaidimų kilimėliu vaikams.Tegul jie jį spalvina ir žaidžia ant jo įvairius žaidimus.

Tiek daug idėjų, kaip praktiškai ir kūrybiškai panaudoti senus nereikalingus daiktus! Pritaikykite jas, sutaupykite pinigų ir džiaukitės rezultatu!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře