HomeInteresantiNeišmeskite seno šampūno: šeimininkės rado 5 nepakeičiamus panaudojimo būdus

Neišmeskite seno šampūno: šeimininkės rado 5 nepakeičiamus panaudojimo būdus

Šampūnas – universalus produktas, kuris gali būti naudingas ne tik plaukams, bet ir įvairiems namų ruošos darbams.Kartais nutinka taip, kad įsigytas šampūnas netinka jūsų plaukų tipui arba buvo įsigytas per didelis kiekis, o jo galiojimo laikas jau pasibaigęs.

Užuot jį išmetę, galite rasti kūrybiškų būdų, kaip jį panaudoti buityje.Šiame straipsnyje pasiūlysime jums 5 patogias gyvenimo gudrybes, kaip panaudoti likusį arba pasibaigusio galiojimo šampūną.

Pirma, šampūnas gali būti puikus būdas išvengti vonios veidrodžių rūko.Užtepkite nedidelį kiekį šampūno ant veidrodžio paviršiaus ir nušluostykite jį sausai – ir karšti garai nebesukels veidrodžio drumstumo.

Antra, keli lašai šampūno padės suteikti blizgesio odos gaminiams , pavyzdžiui, rankinėms ir batams.Užtepkite priemonės ant paviršiaus ir švelniai nuvalykite minkšta šluoste – ir jūsų odiniai aksesuarai suspindės naujomis spalvomis.

Trečia, šampūnas gali pakeisti gelį skalbiant švelnius audinius , pavyzdžiui, ploną kašmyro megztinį.Jis švelniai išvalys daiktą nepažeisdamas jo struktūros.

Ketvirta, šampūnas – puiki santechnikos prietaisų ir čiaupų valymo priemonė.Užtepkite jo ant paviršiaus, palikite 15-20 minučių, tada nuplaukite vandeniu ir sausai nušluostykite minkšta šluoste.

Penkta, šampūnas taip pat gali būti naudingas kilimams ir grindims valyti , nes ne tik puikiai valo, bet ir palieka malonų subtilų kvapą.

Neskubėkite išmesti šampūno likučių; raskite jiems tinkamą panaudojimą savo namuose! Tai ne tik padės sutaupyti pinigų, bet ir leis maksimaliai išnaudoti visas šio universalaus produkto galimybes!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře