HomeInteresantiNeišmeskite seno kilimo: gudrios šeimininkės rado 9 naudingus jo panaudojimo būdus

Neišmeskite seno kilimo: gudrios šeimininkės rado 9 naudingus jo panaudojimo būdus

Užuot atsikratę seno susidėvėjusio kilimo, verta į jį pažvelgti atidžiau.Šis iš pažiūros nereikalingas daiktas gali tapti įkvėpimo šaltiniu ir medžiaga daugeliui naudingų ir dekoratyvinių gaminių sukurti.

Supjaustę didelį kilimą į atskirus elementus, turite daug galimybių realizuoti savo kūrybiškumą ir sukurti unikalius namų tobulinimo sprendimus, neišmesdami vertingų išteklių.

9 efektyvūs ir naudingi būdai, kaip panaudoti seną kilimą:

Pirma , supjaustykite kilimą mažais fragmentais ir naudokite juos kaip grindų dangą įvairiose patalpose: virtuvėje, balkone, lodžijoje, vonioje ar tualete.Nepamirškite sutvarkyti kraštų overloku, kad atrodytų tvarkingai.

Antra , po skalbykle pakiškite nepageidaujamą kilimo gabalą; tai padės sumažinti triukšmą ir vibraciją jai veikiant.

Trečia , iš pagrindinio audinio iškirpkite tinkamo dydžio takelį ir naudokite jį kaip alternatyvą treniruočių kilimėliui sportuojant namuose.

Ketvirta , sukurkite originalų draskyklę savo katei, apvyniodami medines lentas ar kitus daiktus iškirptais kilimo elementais.

Penkta , trumpo plauko kilimas arba minkštas kilimas būtų puiki medžiaga seniems baldams, pavyzdžiui, foteliams ar kėdėms, pervilkti, suteikiant jiems atnaujintą išvaizdą.

Šešta , supjaustykite kilimėlį mažais kvadratėliais, rombais ar atsitiktiniais gabalėliais ir susiūkite juos į madingą skiautinį, kuris taps spalvingu interjero akcentu.

Septinta , apsaugokite grindis nuo pažeidimų naudodami kiliminės dangos gabalėlius kaip pagalvėlę po sunkiais baldais, pavyzdžiui, sofomis, lovomis, lentynomis ar spintelėmis.

Aštunta , savo rankomis sukurkite originalų pufą, apmušę seną otomaną ar faneros lakštus kilimo gabalėliais.

Devinta , pradžiuginkite savo augintinius, sukonstruodami jaukų ir minkštą gultą iš išpjauto gabalo.

Neskubėkite išsiskirti su senu kilimu – pažvelkite į jį iš naujo ir atraskite jo potencialą.Pasitelkę šiek tiek kūrybiškumo ir vadovaudamiesi šiomis paprastomis idėjomis, galite suteikti šiam daiktui antrą gyvenimą, sukurdami naudingus ir dekoratyvius gaminius namams.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře