HomeInteresantiNeišmeskite savo senos striukės: 9 naudingi nereikalingų drabužių panaudojimo būdai

Neišmeskite savo senos striukės: 9 naudingi nereikalingų drabužių panaudojimo būdai

Jei jūsų senas švarkas prarado reprezentacinę išvaizdą ir nebetinka dėvėti, neskubėkite jo išmesti.Šiam daiktui galite suteikti antrą gyvenimą ir rasti daugybę kūrybiškų panaudojimo būdų.

Šiame straipsnyje papasakosime apie 9 gyvenimą palengvinančius ‘life hacks’, kurie padės jums seną striukę paversti kažkuo naudingu ir įdomiu, užuot siuntus ją į šiukšlių dėžę.

Pirma, iš senos striukės galite pasigaminti originalų pagalvės užvalkalą.Tiesiog atsargiai perpjaukite striukę ties siūlėmis ir papuoškite priekinę pusę pagal savo skonį.

Antra, striukė bus puiki medžiaga maišeliui ar kuprinei pasigaminti.Prisisekite dirželius, pridėkite kišenių ir užtrauktukų, ir turėsite stilingą ir unikalų aksesuarą.

Trečia, seną striukę galima paversti minkštu ir šiltu kilimėliu jūsų augintiniui.Supjaustykite ją juostelėmis ir megzkite jas į pledą.

Ketvirta, jei turite siuvimo įgūdžių, iš striukės galite sukurti ryškių ir originalių žaislų vaikams : gyvūnėlių, lėlių ar minkštų kubelių.

Penkta, striukė bus puiki medžiaga kuriant interjero dekoracijas , pavyzdžiui, pagalvėles, šviestuvų gaubtus ar net baldų apmušalus.

Šešta, supjausčius švarką į mažus kvadratėlius, pasigaminsite gražių ir ekologiškų karštų pirštinių.

Septinta, striukė puikiai tinka minkštiems ir jaukiems kėdžių sėdynėms ar sodo suoliukams gaminti.

Aštunta, striukė taps smagiu knygų ar nešiojamųjų kompiuterių dėklu , kuris apsaugos juos nuo pažeidimų ir taps puikiu dekoratyviniu elementu.

Devinta, jei turite kūrybinių polinkių, iš senos striukės galima sukurti unikalių meno objektų ir net dėvėtų drabužių elementų.

Kaip matote, senai striukei galite rasti daugybę panaudojimo būdų, užuot ją tiesiog išmetę.Minėtos idėjos ne tik padės sutaupyti jūsų šeimos biudžetą, bet ir prisidės prie aplinkos apsaugos nuo taršos tekstilės atliekomis.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře