HomeInteresantiNeišmeskite savo senos piniginės: štai kodėl įprasta ja atsikratyti kitaip

Neišmeskite savo senos piniginės: štai kodėl įprasta ja atsikratyti kitaip

Laikui bėgant net pati madingiausia ir brangiausia piniginė gali prarasti savo pirminį blizgesį ir patrauklumą.Įbrėžimai, nešvarumai ir skylės – ženklai, kad laikas pagalvoti apie pakeitimą.

Tačiau išmesti seną piniginę, kuri per naudojimo metus sukaupė galingos energijos, būtų neapgalvotas žingsnis.Juk, pasak liaudies ženklų, netinkamas išmetimas gali atnešti šeimai finansinių sunkumų.

Kad taip nenutiktų, reikėtų laikytis tam tikros veiksmų sekos.Pirmiausia nusipirkite naują piniginę – tik tada galite atsisveikinti su senąja, kurią turėtumėte atidžiai apžiūrėti.Jei ji smarkiai susidėvėjusi, joje yra purvo ir skylių, tai neabejotinas artėjančių finansinių problemų ženklas.

Tokią piniginę reikia nedelsiant utilizuoti ir patariama tai padaryti vienu iš dviejų būdų: sudeginti arba užkasti į žemę.Ugnis ir žemė apvalys ją nuo susikaupusios blogos energijos.

Kartu rekomenduojama reguliariai, kartą per metus, keisti piniginę, nelaukiant momento, kai ji labai susidėvės.Tačiau prieš atsisveikindami su senuoju ‘finansiniu palydovu’, išvalykite jį nuo visų likusių pinigų ir grąžos – juos reikėtų kuo greičiau išleisti, neperkeliant į naujus ‘namus’.Atsisveikindami su sena pinigine – suvyniokite ją į juodą audeklą ir išmeskite.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře