HomeInteresantiNeišmeskite savo seno dantų šepetėlio: 6 panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Neišmeskite savo seno dantų šepetėlio: 6 panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Kai dantų šepetėlis sugenda, daugelis žmonių skuba jį išmesti.Tačiau seną dantų šepetėlį galima puikiai panaudoti namuose! Apžvelkime 6 būdus, kaip šį daiktą panaudoti namuose ir virtuvėje.

Pirma, jį galima naudoti plaunant vaisius ir daržoves.Stangrūs pūkai puikiai išvalo bulves, morkas, obuolius nuo nešvarumų.

Antra, puodams ir keptuvėms valyti praverčia senas dantų šepetėlis.Juo lengvai nuvalysite pridegusį maistą nuo puodų ir keptuvių dugno ir sienelių.

Trečia, juo galima valyti dulkes sunkiai pasiekiamose vietose – tarp buitinės technikos prietaisų skydelio mygtukų, oro kondicionieriaus tinklelyje ir pan.

Ketvirta, dantų šepetėlis padės išvalyti plyteles vonios kambaryje ir virtuvėje, ypač sandūrose ir kampuose.

Penkta, jį patogu naudoti valant smulkius daiktus – papuošalus, akinius, laikrodžius.Švelniai įsiskverbia į sunkiai pasiekiamas vietas.

Šešta, seną dantų šepetėlį galima naudoti medžiaginiams ir zomšiniams batams , ypač baltiems sportbačiams, valyti.

Kaip matote, su senu dantų šepetėliu namų ruošos darbai atliekami greičiau! Svarbiausia jį naudoti protingai.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře