HomeInteresantiNeišmeskite putplasčio iš pakuočių: 7 naudingi būdai, kaip jį panaudoti namuose ir...

Neišmeskite putplasčio iš pakuočių: 7 naudingi būdai, kaip jį panaudoti namuose ir kaime

Putų plastikas – universali medžiaga, radusi platų pritaikymą statybose ir buityje.Tačiau, be pagrindinės paskirties, ši lengva ir patvari medžiaga gali būti naudinga įvairiose srityse.

Nuo dekoratyvinių elementų kūrimo iki praktiškų daiktų namams ir kotedžams – jo naudojimo sritis riboja tik jūsų vaizduotė.Šiame straipsnyje apžvelgsime 7 įdomius gyvenimo gudrybes, kurios leis jums rasti naują polistireninio putplasčio panaudojimo būdą ir padarys jūsų gyvenimą šiek tiek lengvesnį ir patogesnį.

Pirma, putplastis iš pakavimo dėžių gali būti naudojamas karštų puodų ar keptuvių stovui pasigaminti, kad apsaugotų stalo paviršių nuo pažeidimų.

Antra, polistireninis putplastis bus puiki medžiaga baseine plaukiojančiam gėrimų padėkliukui sukurti.Du skirtingo dydžio putplasčio blokai, šiek tiek vaizduotės ir turėsite patogią plūdę su laikikliais skardinėms ir buteliams.

Trečia, putplasčio rutuliukai gali pakeisti keramzitą ar kitas drenažo medžiagas augalų vazonuose.Jie padės iš dirvožemio ištraukti drėgmės perteklių ir užtikrins optimalią drėgmę šaknims.

Ketvirta, seni putplasčio kamuoliai puikiai tinka kaip nebrangus pagalvių užpildas , žaislai ar kėdžių maišeliai.Neskubėkite jų išmesti – užpildykite jais savo mėgstamus daiktus.

Penkta, iš polistireninio putplasčio galite pasigaminti augalų stovą , kad apsaugotumėte grindis nuo drėgmės ir purvo, taip pat suteiktumėte papildomą atramą vazonėliui.

Šešta, iš polistireninio putplasčio galima pagaminti praktišką termo konteinerį šaldytam maistui gabenti.Suklijuokite lakštus superklijais dėžutės forma ir jūsų pirkiniai ilgiau išliks žemoje temperatūroje.

Septinta, iš polistireninio putplasčio galite pasigaminti mobiliojo telefono stovą , kad įkraunant ar žiūrint vaizdo įrašus prietaisas būtų patogioje padėtyje.

Polistireninis putplastis – yra medžiaga, turinti didelį kūrybiškumo ir tvaraus naudojimo potencialą.Pažvelkite į ją kitu kampu – ir jums atsivers daug galimybių savo rankomis sukurti naudingų ir originalių daiktų.Neskubėkite išmesti seno putplasčio – suteikite jam antrą gyvenimą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře