HomeInteresantiNeišmeskite plastikinių puodelių: užrašykite šiuos 8 originalius jų panaudojimo būdus

Neišmeskite plastikinių puodelių: užrašykite šiuos 8 originalius jų panaudojimo būdus

XXI amžiuje mūsų planetą teršiančių plastiko atliekų problema yra labai opi.Kasmet didžiuliai plastiko kiekiai atsiduria sąvartynuose arba vandenynuose ir daro nepataisomą žalą gamtai.

Vis dėlto visada galite rasti būdų, kaip pakartotinai panaudoti plastikinius daiktus, kurie paprastai po vienkartinio panaudojimo būtų išmetami.Net ir toks, atrodytų, nereikšmingas daiktas kaip plastikinis puodelis gali rasti naują gyvenimą ir tapti originalaus dekoro dalimi arba naudingu aksesuaru.

Pirma , puodelius galima paversti spalvingais žibintais, į jų vidų įdėjus nedideles LED lemputes.

Antra , puodeliai puikiai tinka miniatiūriniams sodams ar terariumams kurti.Užpilkite jas žemėmis ir pasodinkite nedidelių augalų arba sukulentų.

Trečia , plastikiniai puodeliai yra puikūs organizatoriai biuro reikmenims ar netvarkai ant rašomojo stalo.Tiesiog juos nuspalvinkite ir pasirašykite, kas kuriame puodelyje laikoma.

Ketvirta , iš puodelių galima pasigaminti smagių lėlių arba lėlyčių.Nupieškite ant jų veidus, pritvirtinkite iš siūlų ar medžiagos padarytus plaukus – ir sukurkite lėlių teatrą.

Penkta , plastikiniai puodeliai tampa originaliais rašiklių ar pieštukų laikikliais ant rašomojo stalo.

Puodeliai gali būti dekoratyvinės girliandos dalis.Tereikia jas suverti ant virvutės ar vielos ir pakabinti kambaryje.

Septinta , papuoškite puodelius dažais ar lipdukais ir naudokite juos mažiems suvenyrams ar smulkmenoms laikyti.

Aštunta , pripildykite puodelius žemėmis ir naudokite juos kaip mini vazonėlius žolelėms ar mažoms gėlėms auginti.

Kaip matote, plastikiniai puodeliai gali būti puiki medžiaga kūrybai ir unikalių dalykų kūrimui savo rankomis.Pasitelkę šiek tiek vaizduotės, galite prisidėti prie aplinkos apsaugos nuo taršos plastiku.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře