HomeInteresantiNeišmeskite plastikinių kavos puodelių: nepamirškite šių 8 panaudojimo būdų

Neišmeskite plastikinių kavos puodelių: nepamirškite šių 8 panaudojimo būdų

Plastikiniai puodeliai, nepaisant jų akivaizdaus paprastumo, gali būti universalus įrankis įvairiems tikslams.Nuo papuošalų kūrimo iki augalų auginimo – šiuos mažus indelius galima paversti naudingais ir smagiais daiktais, prailginti jų gyvavimo ciklą ir sumažinti atliekų kiekį.

Šiame leidinyje apžvelgsime 8 originalias idėjas, kaip panaudoti plastikinius puodelius ir taip prisidėti prie aplinkos tausojimo bei įnešti kūrybiškumo į kasdienį gyvenimą.

Pirma , plastikinius puodelius galima naudoti daigams daiginti.Pripildykite puodelius daigų žemės mišinio ir pasodinkite sėklas pagal jų reikalavimus.

Antra , iš puodelių galima pasigaminti lesyklėlę paukščiams.Puodelio dugne išpjaukite nedidelį langelį, pro kurį paukščiai galėtų pasiekti sėklas.Puodelio viršuje padarykite dvi skylutes viena priešais kitą ir per jas perverkite virvelę.Pakabinkite mažą lesyklėlę ant medžio šakos ta pačia virvele ir pripildykite ją maisto.

Trečia , plastikinius puodelius galima naudoti eglutės žaisliukams pakuoti.Paimkite didelę dėžę, ant dugno išdėliokite plastikinius puodelius ir į kiekvieną jų įdėkite po eglutės papuošalą.

Ketvirta , naudodami plastikinį puodelį galite pasigaminti ledų.Į plastikinį puodelį supilkite jogurtą ir tiksliai į vidurį įkiškite medinę lazdelę.Nusiųskite puodelius į šaldiklį, po 2–3 valandų ledai bus paruošti.

Penkta, iš puodelių galite pasidaryti advento kalendorių.Paimkite tiek puodelių, kiek norite dovanoti dovanų.Padarykite iš jų sienelę, suklijuodami puodelių šonus.Langelius užpildykite dovanėlėmis, o skylutes užklijuokite spalvotu popieriumi.Nepamirškite sunumeruoti kiekvieno puodelio — gavėjas jas atidarys pagal jūsų numeraciją.

Šešta , puodelius galima naudoti biuro reikmenims laikyti.

Septinta , puodeliai gali tarnauti kaip lašelinės.Puodelio dugne padarykite skylutę arba įpjovą ir pro skylutę įkiškite ledinukų lazdelę.

Aštunta , iš puodelių galite sukurti namines šventines girliandas.

Dabar jau žinote, kad plastikiniai puodeliai gali būti naudojami ne tik pagal pirminę paskirtį.Pakartotinis šių daiktų panaudojimas ne tik padeda sumažinti atliekų kiekį, bet ir atveria daug erdvės kūrybiškumui ir išradingumui.Nesvarbu, ar tai būtų paukščių lesyklėlių kūrimas, Kalėdų eglutės žaisliukų pakavimas, ar augalų auginimas, plastikiniai puodeliai gali būti patogi ir ekologiška priemonė įvairiems tikslams.Nepamirškite ir naudokite juos!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře