HomeInteresantiNeišmeskite plastikinių dangtelių: 12 panaudojimo būdų namuose ir buityje

Neišmeskite plastikinių dangtelių: 12 panaudojimo būdų namuose ir buityje

Plastikiniai buteliai tapo neatsiejama mūsų virtuvės dalimi.Tačiau laikui bėgant jie pametami, sudaužomi, o jų dangteliai kaupiasi spintelėse, užimdami vietą ir neteikdami jokios naudos.Užuot išmetę šiuos dangtelius, galite rasti jiems naudingą panaudojimą namuose.

Išnagrinėkite šiuos 12 būdų, kaip pakartotinai panaudoti plastikinius maisto laikymo indelių dangtelius.Paprasti ir nebrangūs, šie lengvai pritaikomi nemokami ‘pasidaryk pats’ būdai padės sutvarkyti virtuvę ir suteiks daugiau patogumo jūsų buityje.

Pirma, galite naudoti plastikinį dangtelį, kad išvalytumėte pridegusius maisto likučius nuo keptuvių ar formų.

Antra, dangteliais galima uždengti indus su lipniais maisto produktais , pavyzdžiui, uogienėmis, medumi, padažais, kad jie nesuteptų baldų ir šaldytuvo.

Trečia, didžiajame dangtelyje padarykite skylę ir naudokite ją apsaugai nuo purslų plakant maistą maišytuvu.

Ketvirta, plastikinis dangtelis greitai pašalins ledą nuo automobilio stiklų ar langų , jei po ranka neturite grandiklio.

Penkta, dangtelis puikiai pakeičia kamštį, kad uždarytumėte vonios ar kriauklės nutekamąjį vamzdį ir ištrauktumėte vandenį.

Šešta, dangteliais patogu laikyti smulkias detales kūrybai : sagas, karoliukus, blizgučius ir pan.

Septinta, dangtelius galima naudoti kaip vazonų laikiklius kambariniams augalams.

Aštunta, dangteliai gali būti naudojami išpjauti tešlos apskritimus pyragams ir pyragaičiams.

Devinta, norėdami lengvai perkelti sunkius baldus per grindis , padėkite dangčius po kojomis, kad apsaugotumėte grindis nuo įbrėžimų.

Dešimta, norėdami perpjauti vynuoges ar vyšnias per pusę , padėkite uogas tarp dviejų dangtelių ir atsargiai perbraukite peiliu.

Vienuolikta, dangteliai dažnai naudojami kaip vienkartinės dažų paletės kūrybinio darbo metu.

P dvylikta, ant dangtelių galima uždėti virtuvinių mentelių ir kaušų.

Kaip matote, paprastus plastikinių butelių dangtelius galima panaudoti įvairiais būdais! Jie taps jūsų pagalbininkais virtuvėje, kūryboje, valyme ir kituose dalykuose.Šių paprastų, bet veiksmingų flomasterių dėka sutaupysite laiko ir pinigų.Taigi neskubėkite išmesti, atrodytų, nereikalingų daiktų – suteikite jiems antrą gyvenimą! Pasinaudokite mūsų patarimais ir nustebinkite draugus savo išradingumu.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře