HomeInteresantiNeišmeskite plastikinių butelių kamštelių: 8 panaudojimo būdai namuose ir name

Neišmeskite plastikinių butelių kamštelių: 8 panaudojimo būdai namuose ir name

Siekdami sutaupyti, daugelis žmonių stengiasi rasti panaudojimo būdų daiktams, kurie paprastai keliauja į šiukšlyną.Plastikinių butelių kamšteliai – vienas iš tokių daiktų, kurių naudingumas dažnai neįvertinamas.Tuo tarpu šie, atrodytų, nereikalingi daiktai gali gerokai palengvinti sodininkų ir daržininkų gyvenimą.

Nuo augalų ženklinimo iki takų ir tvorų gaminimo – yra daugybė kūrybiškų būdų, kaip panaudoti plastikinius dangtelius sodyboje.Šiame straipsnyje apžvelgsime 8 gyvenimo gudrybes, padėsiančias praktiškai panaudoti jūsų išradingumą ir sutaupyti jūsų biudžetą.

Pirma, dangtis su išpjauta skyle virsta patogiu sodo žarnos laikikliu ant statinės.Nustatykite jį ir galėsite daryti kitus dalykus, kol rašysite vandenį.

Antra, jei surinksite pakankamai dangų, iš jų susidarys gražus ir praktiškas vasarnamio takelis tarp lysvių ir krūmų.Jis bus patvarus ir lengvai valomas, jei dangčiai bus tinkamai surišti.

Trečia, plastikiniai dangteliai yra puikus pakaitalas matavimo indas ruošiant trąšų tirpalus.Juos panaudojus cheminėms medžiagoms, ne gėda išmesti.

Ketvirta, iš daugelio dangčių galima sukonstruoti originalias užuolaidas vasarnamiams , kurios šerkšnodamos atbaidys vabzdžius ir kurių nereikės dažnai skalbti.

Penkta, iš kelių dešimčių dangčių galima pasidaryti tvorą, kuri apsaugos sodą nuo vėjo ir smalsių akių.Tai darydami ryškia įvairiaspalve tvora tikrai nustebinsite kaimynus.

Šešta, sudėjus sėklas į skirtingus dangtelius , sėklas galima mirkyti vienu metu ir lengvai atskirti veisles pagal indų spalvą.

Septinta, iš plastikinių dangtelių galima pasigaminti augalų paraščių žymeklius.Jie pažymimi nenutrinamu žymekliu, o į sąsiuvinį įtraukiamas nuorašas.Dangteliai paprasčiausiai užmaunami ant dantų krapštukų ir įkišami į lysvę.

Aštunta, plastikiniai užvalkalai tinka pakeisti nusidėvėjusį kilimėlį dačos verandoje , nesugenda lauke ir yra lengvai plaunami.

Kaip matote, paprasti plastikiniai dangčiai, pasitelkus tinkamą išradingumą, atveria neįtikėtinas galimybes sodininkams ir daržininkams.Naudokitės šiomis ekologiškomis ir ekonomiškomis muselėmis ir jūsų sodo sklypas taps dar jaukesnis ir funkcionalesnis! O kartu prisidėsite prie šiukšlių kiekio mažinimo.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře