HomeInteresantiNeišmeskite plastikinių butelių: išbandykite šiuos 7 panaudojimo būdus namuose ir gamtoje

Neišmeskite plastikinių butelių: išbandykite šiuos 7 panaudojimo būdus namuose ir gamtoje

Plastikiniai buteliai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi, tačiau po panaudojimo jie dažnai atsiduria šiukšlių dėžėse ir teršia aplinką.Kasmet milijonai tonų plastiko patenka į pasaulio vandenynus ir daro nepataisomą žalą jūrų gyvūnijai.

Tačiau šią problemą galima išspręsti pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo ir taupumo.Plastikinių butelių perdirbimas ne tik padės tausoti gamtą, bet ir leis savo rankomis sukurti naudingų ir gražių daiktų namams.

Pirma, iš plastikinių butelių galite pasigaminti originalių vazų ir gėlių vazonų.Perpjaukite butelį per pusę, papuoškite jį pagal savo skonį ir voila stilingas ir ekologiškas dekoras paruoštas!

Antra, plastikiniai buteliai yra puikūs sodinukų vazonėliai.Tiesiog perpjaukite juos per pusę ir padarykite drenažo skylutes.

Trečia, neišmeskite plastikinių butelių kamštelių – iš jų gaminami puikūs karšti padėkliukai.Suklijuokite juos ir nudažykite mėgstama spalva.

Ketvirta, plastikiniai buteliai yra ideali medžiaga vertikaliems sodams kurti.Išgręžkite juose skyles, užpildykite jas žemėmis ir pasodinkite kvapnių žolelių ar gėlių.

Penkta, iš iš butelių išpjautų juostelių išausti originalius kilimėlius ar skrybėles.Ši veikla sužavės ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus.

Šešta, trimačiai buteliai gali tapti įmantrių lempų ar šviestuvų pagrindu.Papuoškite juos pagal savo skonį ir mėgaukitės švelnia išsklaidyta šviesa.

Septinta, buteliai yra puikios paukščių lesyklėlės.Paprasčiausiai išpjaukite juose skylutes lesalams ir pakabinkite juos kieme ant medžio.

Plastikiniai buteliai gali būti ne šiukšlės, o vertinga medžiaga kūrybai ir pagarbai gamtai.Atverkite savo vaizduotę ir įprastus butelius galima paversti stilingais dekoro elementais, sodo įrankiais ar žaislais vaikams.

Taip pat nepamirškite perdirbti plastiko.Surūšiuokite butelius pagal rūšį ir nuneškite juos į pramoninio perdirbimo surinkimo punktą.Kiekvienas žingsnis sąmoningo gyvenimo link mažina poveikį planetos aplinkai!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře