HomeInteresantiNeišmeskite pasibaigusio galiojimo odos kremo: 5 būdai, kaip jį panaudoti namuose ir...

Neišmeskite pasibaigusio galiojimo odos kremo: 5 būdai, kaip jį panaudoti namuose ir virtuvėje

Kosmetikos, kaip ir daugelio kitų produktų, galiojimo laikas yra ribotas.Pasibaigus jos galiojimo laikui, dauguma žmonių nesusimąstydami ją išmeta, laikydami netinkama naudoti.Tačiau tai ne visada yra pagrįsta.

Kai kurios kosmetikos priemonės, net ir su pasibaigusiu galiojimo terminu, gali rasti naują panaudojimą namuose ir padėti išspręsti įvairius kasdienius uždavinius.Šioje publikacijoje siūlome jums 5 patogius patarimus, kurie padės suteikti antrą gyvenimą pasibaigusio galiojimo kremui ir panaudoti jį odos gaminiams prižiūrėti, paviršiams valyti ir mechanizmams tepti.

Pirma, pasibaigusio galiojimo kremas padės atkurti pirminį odinių batų, švarkų ir kitų aksesuarų blizgesį.Užtepkite nedidelį produkto kiekį ir švelniai patrinkite minkšta šluoste, vengdami abrazyvinių dalelių sudėtyje.

Antra, jei maišelio ar drabužio užtrauktukas pradėjo strigti , užlašinę ant medvilninio diskelio lašelį pasibaigusio galiojimo kremo, lengvai išvalysite ir sutepsite jo dantelius, užtikrindami, kad bėgelis sklandžiai slystų.

Trečia, pasibaigusio galiojimo kremas bus tikras išsigelbėjimas jūsų pirštinėms.Tepkite jį ant šiurkščios odos kaip įprastą rankų kremą, ir jūsų pirštinės vėl bus minkštos ir malonios liesti.

Ketvirta, pamirškite apie girgždančius durų vyrius , jei naudosite šį universalų produktą kaip tepalą.Kremas nepaliks likučių ir neišsilies kaip alyva.

Penkta, suteikite metaliniams paviršiams, pavyzdžiui, durų rankenoms, vyriams ir spynoms, blizgesio, nupoliruodami juos minkštu skudurėliu ir lašeliu pasibaigusio galiojimo kremo.

Kaip matote, pasibaigusio galiojimo odos kremas – jokiu būdu nėra nuostolingas.Pasitelkę šiek tiek išradingumo, galite rasti jam vertingą panaudojimą namuose ir išspręsti daugybę kasdienių užduočių.Neskubėkite išmesti pasibaigusio galiojimo produktų – jūsų namuose jiems gali būti įdomus antrasis gyvenimas.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře