HomeInteresantiNeišmeskite pasibaigusio galiojimo grikių: 6 veiksmingi būdai, kaip juos panaudoti namuose

Neišmeskite pasibaigusio galiojimo grikių: 6 veiksmingi būdai, kaip juos panaudoti namuose

Grikiai – tikra gėrybė namų šeimininkėms.Tai ne tik skanus ir naudingas produktas, bet ir universali daugelio buitinių problemų sprendimo priemonė.Ar turite keletą senų grikių pakuočių? Neskubėkite jų išmesti! Parengėme 6 originalius ‘lifehacks’, kaip naudingai panaudoti šias kruopas namuose.

Grikiuose yra daug mikroelementų, vitaminų ir mineralų.Jie sulaiko šilumą ir yra malonios tekstūros.Šios savybės padės taupyti energiją ir pinigus valant, prižiūrint augalus, gaminant rankdarbius su vaikais ir net gydant kojų skausmą.

Išbandykite naudoti grikius pagal mūsų patarimus ir tikrai būsite maloniai nustebinti rezultatais! Tikimės, kad šie gyvenimo gudrybės padės padaryti jūsų kasdienybę šiek tiek lengvesnę ir įdomesnę.

Pirma, grikiai ir kiti grūdai yra puiki medžiaga amatams su vaikais kurti.Pavyzdžiui, iš kruopų galima padaryti medį arba raštą ant kartono.

Antra, orkaitėje skrudintus grikius galima naudoti ortopedinei pagalvei užpildyti.

Trečia, grikiai yra puikus naminės šildomosios pagalvėlės užpildas.Pakanka ant skaudamos vietos uždėti pašildytą kruopų maišelį.

Ketvirta, žvejojant grikiai pasitarnaus kaip geras masalas mažoms žuvims.Tiesiog užmeskite jį ant kabliuko!

Penkta, senus grikius galima naudoti kambarinėms gėlėms tręšti – tiesiog pamirkykite juos vandenyje ir palaistykite jais augalus.

Šešta, sausus grikius galima naudoti pavargusioms kojoms masažuoti.Tiesiog pabarstykite indą plonu kruopų sluoksniu ir 5 minutes ant jo šlapinkitės kojomis.Tai sumažins skausmus ir įtampą.

Kaip matote, seni nereikalingi grikiai gali būti labai naudingi buityje! Tikimės, kad šie 6 lifehacks parodė, kokie universalūs yra šie grūdai.Daugiau nebereikės išmesti pasibaigusio galiojimo pakuočių – tiesiog naudokite grikius išmintingai!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře