HomeInteresantiNeišmeskite panaudotų valgymo lazdelių: 6 gyvenimo gudrybės namams ir virtuvei

Neišmeskite panaudotų valgymo lazdelių: 6 gyvenimo gudrybės namams ir virtuvei

Po azijietiško maisto valgymo daugeliui žmonių lieka daug medinių valgymo lazdelių, kurios paprastai išmetamos.Tačiau jos vis dar gali būti labai naudingos namuose!

Parengėme 6 įdomius šių lazdelių panaudojimo būdus, kurie padės sutaupyti pinigų ir palengvins kai kurias užduotis virtuvėje ir sode.

Pirma, lazdeles galite naudoti kaip kebabų iešmus , prieš tai jas išvirę, kad dezinfekuotumėte.

Antra, lazdelės puikiai tinka gėlėms ir krūmams girliuoti.Apvyniokite stiebą aplink lazdą ir pritvirtinkite.

Trečia, suklijuokite lazdeles, kad gautumėte puikų stovą karštiems puodams ir keptuvėms.Aukštį ir dydį galite pasirinkti savo nuožiūra.

Ketvirta, tokios lazdelės padės neleisti vandeniui išvirti iš puodo verdant.Padėkite lazdelę skersai puodo ir ji sustabdys purslų išsiliejimą.

Penkta, iš panaudotų lazdelių galite pasigaminti patogų virtuvinių peilių laikymo stovą.Tiesiog sandariai pripildykite jomis aukštą stiklinę ir įdėkite peilius tarp lazdelių.

Šešta, naudodami lazdeles galite lengvai pašalinti kauliukus iš vyšnių , nesusitepdami ir negaišdami daug laiko pjaustydami kiekvieną uogą.Tiesiog pradurkite vyšnią lazdele virš butelio kaklelio – kauliukai nukris patys.

Kaip matote, šis, atrodytų, vienkartinis daiktas gali ne kartą praversti namuose.Taigi neskubėkite išmesti senų daiktų – dažnai jie gali rasti vertą panaudojimą ir tarnauti ilgai, ypač pasitelkus dalį kūrybiškumo ir vaizduotės.Eksperimentuokite ir dalinkitės savo patirtimi!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře