HomeInteresantiNeišmeskite nereikalingo polistireninio putplasčio: prisiminkite šiuos 8 būdus, kaip jį panaudoti namuose...

Neišmeskite nereikalingo polistireninio putplasčio: prisiminkite šiuos 8 būdus, kaip jį panaudoti namuose ir gamtoje

Polistireninis putplastis yra lengva, bet patvari medžiaga, kuri dažnai pasirodo nereikalinga gabenant ir pakuojant įvairias prekes.Tačiau neskubėkite išmesti jo gabalėlių – ši nebrangi medžiaga gali rasti antrą gyvenimą, jei parodysite šiek tiek fantazijos.

Putų plastikas puikiai pjaunamas, lengvai apdorojamas ir kartu patvarus, todėl idealiai tinka įvairiems naudingiems daiktams kurti savo rankomis namuose ir gamtoje.

Pirma , iš polistireninio putplasčio galite sukurti puikų mini sodą augalams auginti.Tereikia gabalėlyje išpjauti ertmę ir joje pasodinti sėklas arba daigus.

Antra , iš putplasčio galima pagaminti lengvus ir nebrangius stovus šildytuvams, oro kondicionieriams ar kitiems buitiniams prietaisams.

Trečia , putplasčio gabaliukai puikiai tinka dekoratyvinėms figūroms ir rankdarbiams gaminti.Išpjaukite ir suklijuokite polistireninį putplastį pagal numatytą formą, nudažykite ir dekoruokite – ir unikali namų puošmena paruošta!

Ketvirta , iš polistireninio putplasčio galite pasigaminti karštą lėkštę stalui.Tiesiog išpjaukite iš jo norimą formą.

Penkta , neišmeskite didelių gabalų – iš jų galima pagaminti puikių žaislų vaikams, pavyzdžiui, kardų ar skydų pasakų žaidimams.

Šešta , vietoj plastikinės plėvelės trapiems daiktams pakuoti naudokite polistireninį putplastį.Ji užtikrins patikimą apsaugą.

Septinta, šiltoms sėklų lysvėms pasidaryti galite naudoti polistireninį putplastį.Ant lysvės paklokite putų plastiko sluoksnį, užberkite jį žemėmis ir pasėkite sėklas – tai užtikrins gerą šaknų šildymą.

Aštunta , naudokite putplasčio gabalėlius kaip minkštą paminkštinimą po baldų kojelėmis, kad išvengtumėte įbrėžimų ant grindų.

Polistireninis putplastis yra paprasta, bet labai naudinga medžiaga namų kūrybai ir buities darbams.Suteikite jam galimybę antram gyvenimui ir jis padės jums savo rankomis sukurti originalių rankdarbių ir funkcionalių daiktų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře