HomeInteresantiNeišmeskite muilo likučių: 6 veiksmingi muilo panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Neišmeskite muilo likučių: 6 veiksmingi muilo panaudojimo būdai namuose ir virtuvėje

Kiekvienai sumaniai namų šeimininkei visada nemalonu išmesti puikiai tinkamo naudoti muilo likučius vien dėl to, kad gabalėlis tapo per mažas.Laimei, yra keli būdai, kaip pratęsti tokių likučių gyvenimą ir visapusiškai išnaudoti jų naudingąsias savybes.

Pirma, visas dalis galite suformuoti į vieną muilo pagrindą.Įpilkite šiek tiek glicerino, kad geriau suliptų.Tokį muilą laikykite muilinėje su drenažo skylutėmis.

Antra, supjaustykite likučius ir mažus gabalėlius naudokite kaip rankų muilą, kai plaunate indus arba rankomis skalbiate kojines ir apatinius drabužius.

Trečia, jei muilas kietas, sutarkuokite jį ant smulkios tarkos.Miltelius supilkite į kisei arba ekologiško audinio maišelį ir naudokite juos kūnui prausti, kai prausiatės po dušu.

Ketvirta, skystą gelį ar šampūną lengviausia perkelti į tuščius panašius mažesnio tūrio buteliukus ir naudoti kaip visišką ploviklį.

Penkta, supjaustykite kietus gabalėlius ir prieš skalbimą pamirkykite juos vandenyje – gausite puikų muiluotą dėmių valiklį.Įpilkite jo į skalavimo vandenį.

Šešta, bet kokius valymo priemonių likučius galima ištirpinti vandenyje ir šį valymo tirpalą naudoti langams, veidrodžiams, viryklei, voniai ir plytelėms valyti.Taip visiškai pašalinsite švaistymą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře