HomeInteresantiNeišmeskite kūdikių maisto indelių: 5 būdai, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje

Neišmeskite kūdikių maisto indelių: 5 būdai, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje

Tikriausiai kiekviena namų šeimininkė bent kartą gyvenime yra pirkusi kūdikių maisto mieluose stikliniuose indeliuose.Ir, greičiausiai, panaudojusi juos iškart išmetė, net nesuvokdama, kiek daug naudos šie stiklainiai gali duoti! Juk jie ne tik ekologiški ir saugūs, bet ir turi daug praktinių savybių.

Jų pagalba galite sutvarkyti kompaktišką smulkių daiktų saugyklą, paruošti originalų desertą ir net sukurti jaukią namų atmosferą.Taigi prieš išsiųsdami dar vieną stiklainį į šiukšlyną, pagalvokite, ar galite pratęsti jo gyvenimą ir panaudoti jį savo naudai. Štai kaip galite juos panaudoti namuose ir virtuvėje.

Pirma, tokiuose stiklainiuose patogu laikyti smulkias detales – vinis, varžtus, sagas.Dėl dangtelio jos nesuduš, jei stiklainis nukris.

Antra, stiklainiuose galite gaminti atskirus desertus su skirtingais sluoksniais, pavyzdžiui, trifles ar panna cotta.

Trečia, jie puikiai tinka saugiai laikyti užkandžius keliaujant.Skirtingai nei polietileniniai maišeliai, stikliniai indeliai yra patikimai uždaryti ir nesuplyšta.

Ketvirta, stiklainį galima paversti žvakidės laikikliu – įdėkite į jį tinkamo dydžio žvakę.Vaškas lašės į dugną, nesutepdamas stalo.

Penkta, jie padės sutvarkyti virtuvę – sudėti sumaišytus prieskonius į stiklainius pasirašydami pavadinimais.

Kitaip tariant, neskubėkite išmesti savo stiklinių kūdikių maisto indelių – jie dar puikiai pasitarnaus jūsų buityje!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře