HomeInteresantiNeišmeskite kiaušinių lukštų: patarimas, kaip išvalyti dekanterį siauru kakleliu

Neišmeskite kiaušinių lukštų: patarimas, kaip išvalyti dekanterį siauru kakleliu

Indus siaurais kakleliais, pavyzdžiui, vazas ir dekanterius, dažnai sunku išvalyti.Jų beveik neįmanoma pasiekti rankomis.Tačiau yra paprastas būdas, kaip greitai ir efektyviai išvalyti tokius indus naudojant turimus įrankius.

Vazai ar dekanteriui su siauru kakleliu valyti galite naudoti paprastus kiaušinių lukštus.Pirmiausia į indą reikia įpilti šiek tiek karšto vandens, į kurį įdėta indų ploviklio.

Tada įpilkite nedidelį kiekį sutrintų kietai virto kiaušinio lukštų.Po to gerai pakratykite dekanterį , kad lukštai patektų į visus kampus.

Smulkūs kriauklių fragmentai veiks kaip abrazyvas, nušveis nuo kaklelio sienelių prilipusius nešvarumus.Šis metodas leidžia lengvai išvalyti net stipriai suteptus siauro kaklelio indus, kuriuos sunku išvalyti rankomis ar šepetėliu.Po valymo lukštai paprasčiausiai išpilami.

Šis patogus įnagis padės švelniai, bet efektyviai išvalyti stiklinius ar keraminius gaminius su siaura gerkle.Jums nereikės jokių specialių įrankių, tik po ranka turimų medžiagų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře