HomeInteresantiNeišmeskite graikinių riešutų kevalų: prisiminkite šiuos 7 naudingus panaudojimo būdus

Neišmeskite graikinių riešutų kevalų: prisiminkite šiuos 7 naudingus panaudojimo būdus

Graikiniai riešutai ne tik skanūs ir sveiki, bet ir jų kevalai gali rasti daugybę panaudojimo būdų buityje ir sodininkystėje.Užuot atsikratę šių, atrodytų, atliekų, verta pagalvoti apie išmintingą jų panaudojimą, kuris bus naudingas aplinkai ir padės sutaupyti pinigų.

Nuo dirvos mulčiavimo ir tręšimo iki dekoratyvinių elementų kūrimo ir net vaistinių preparatų – graikinių riešutų kevalai gali būti įvairiapusis pagalbininkas įvairiose srityse.

Pirma , riešutų kevalus galima naudoti kaip mulčią, pabarstant jais sklypo dirvą.Šis mulčias neleis augti piktžolėms ir padės ilgiau išlaikyti dirvos drėgmę.

Antra , graikinių riešutų puselės gali būti naudojamos puikiam drenažui po dirvožemio sluoksniais, kuriuose nuolat kaupiasi perteklinė drėgmė.

Trečia , iš riešutų kevalų galima pasigaminti originalių kalėdinių papuošalų, juos suklijuojant ir nudažant sidabro ar aukso spalva.

Ketvirta , kriauklių miltelius galima naudoti kaip trąšas, įmaišant juos į dirvą aplink pasėlius (ne daugiau kaip 400 g į 1 kv. m dirvos).žemės).Sudegintų kriauklių pelenų taip pat galima įmaišyti į vandenį ar dirvožemį, skirtą augalams laistyti.

Penkta , sutrinti kiaušinių lukštai, užtepti ant dirvos ją kasant, gali pasitarnauti jai dezinfekuoti.Be to, 0,5 kg kiaušinių lukštų užpilas, užpiltas verdančiu vandeniu, gali būti skirtas dirvai laistyti.

Šešta , aplink lysves išbarstyti susmulkinti lukštai pasitarnaus kaip apsauga nuo šliužų ir sraigių.

Septinta , graikinių riešutų kevalai gali būti naudojami gydymo tikslais.Šiam tikslui juos pirmiausia reikia susmulkinti, o tada užpilti verdančiu vandeniu ir palikti virti valandą.Gauta priemone galima plauti žaizdas ir opas.

Kaip matote, graikinių riešutų kevalai gali rasti daugybę naudingų pritaikymų sodininkystėje, puošyboje ir net medicinoje.Natūralių medžiagų naudojimas ir tvarus jų naudojimas – yra raktas į ekologiškesnį ir tvaresnį gyvenimo būdą.Išbandykite tai patys!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře