HomeInteresantiNeišmeskite gėrimų šiaudelių: 10 būdų, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje

Neišmeskite gėrimų šiaudelių: 10 būdų, kaip juos panaudoti namuose ir virtuvėje

Vienkartiniai plastikiniai geriamojo vandens šiaudeliai dažnai suvokiami kaip nenaudingi gaminiai, kenkiantys aplinkai.Tačiau iš tikrųjų jie gali būti labai naudingi namuose, jei būsite šiek tiek kūrybingi.Štai 10 išradingų būdų, kaip panaudoti šiaudelius, kad palengvintumėte kasdienybę.

Pirma, šiaudelis veiks kaip atidaryto užkandžių pakelio užraktas, saugantis juos nuo oro sąlygų.Tai atliekama jį perpjovus išilgai, permetus siūlu ir užspaudus ant pakelio kraštų.

Antra, susilpnintus gėlių stiebus galima paremti šiaudeliais, juos perveriant siūlu.Tai padės silpnai gėlei ilgiau išlaikyti vientisą išvaizdą.

Trečia, kad neįsipjautumėte, skustuvo ašmenų galiukus galite uždengti improvizuotu apvalkalu – nupjauto šiaudo gabalėliu.Taip bus saugiau ieškoti daiktų kelioniniame krepšyje.

Ketvirta, karštais klijais priklijavę šiaudelį, ant rašomojo stalo ar pieštukinės pasidarysite patogų rašiklio ir pieštuko laikiklį.Taip pat turėtumėte priklijuoti dugną, kad įdėtos kanceliarinės prekės neišbyrėtų.

Penkta, priartinus atvirą šiaudelio galą prie vyno, galima ištraukti kamštelio trupinius kartu su nedideliu kiekiu skysčio.

Šešta, per išilgai su užrašais perpjautus šiaudelius pravedus laidus, galima susisteminti įtaisus ir išvengti laidų susipainiojimo.

Septinta, supjaustę šiaudelį mažais gabalėliais ir vieną jo galą įkaitinę virš ugnies, galite pasigaminti patogių vienkartinių talpyklų kremams, šampūnams ir prieskoniams kelionėse, taip sutaupydami vietos rankinėje.Kitas galas taip pat turi būti pritvirtintas po užpildymo.

Aštunta, šiaudai gali būti naudojami kaip siaurakaklė laistytuvė.Tai leis atsargiai supilti skystį į indą siauru kakleliu.

Devinta, šiaudeliai leidžia užšaldytus maisto produktus laikyti ilgiau, nes sukuria vakuuminę pakuotę.Tiesiog perkiškite šiaudelį per maisto maišelį, išleiskite visą orą ir greitai uždarykite angą.

Dešimtą kartą šiaudelius galima naudoti žaislams gaminti ir vaikams linksminti – burbulų lazdelėms, paveikslams, improvizuotiems šautuvams vatai šaudyti.

Kaip matote, įprastus gėrimams skirtus šiaudelius galima su nauda panaudoti įvairiose situacijose.Jums tereikia pasitelkti vaizduotę!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře