HomeInteresantiNeišmeskite citrinos žievelės: patyrusios šeimininkės rado 11 veiksmingų jos panaudojimo būdų

Neišmeskite citrinos žievelės: patyrusios šeimininkės rado 11 veiksmingų jos panaudojimo būdų

Citrinos yra ne tik skanus ir sveikas citrusinis vaisius, bet ir tikras kūrybiškumo ir tvaraus gyvenimo idėjų lobynas.Dažnai suvalgę citriną išmetame žievelę nesusimąstydami apie galimą jos panaudojimą.

Tačiau ši citrusinių vaisių dalis gali rasti daug įdomių ir naudingų pritaikymų buityje, kosmetologijoje, sodininkystėje ir net kulinarijoje.Apžvelkime visas naudingas galimybes ekologiškai ir ekonomiškai namų ūkiui.

Pirma , iš susmulkintų ir išmirkytų citrinų žievelių galima pasigaminti gardžių cukruotų citrinų žievelių, kurios puikiai tinka kepiniams ir desertams gardinti.

Antra , į brendžio indą įdėjus supjaustytą žievelę ir palikus ją 3-4 savaites brinkti, gausite aromatingą citrinų brendį.

Trečia , citrinos žievelė gali būti puikus arbatos ar vandens aromatizatorius, suteikiantis gaivumo ir citrusinių vaisių natų.

Ketvirta , griežinėliais supjaustytos žievelės gali būti natūrali repelentė, atbaidanti vabzdžius, jei jas padėsite prie durų slenksčių, ant palangių ar šalia plyšių.

Penkta , citrinos žievelės, įdėtos į vandenį ir padėtos ant lėtos ugnies, sukurs kvapnų namų drėkintuvą.

Šešta , susmulkintą žievelę galima naudoti kepiniams aromatizuoti, limonadams ir kitiems gėrimams gaminti.

Septinta , susmulkinta žievelė gali būti naudojama biologiškai suyrančių sodinukų vazonėliams gaminti ir kompostui praturtinti.

Aštunta , citrinos žievelės padėjimas skruzdžių susitelkimo vietose bus veiksminga natūrali repelentinė priemonė.

Devinta , į vonią įbėrę citrinų žievelių miltelių, suteiksite jai malonaus kvapo ir sveikatą stiprinančio poveikio.

Dešimta , žievelės gali tapti kvapniu priedu gaminant naminį muilą.

Q dešimtoji , citrinos žievelės gali būti pagrindas gaminant natūralias valymo priemones.

Kaip matote, citrinų žievelės suteikia puikių galimybių kūrybiškumui ir ekologiškam gyvenimui.Jas visada galima gerai panaudoti tiek namuose, tiek gamtoje.Nesvarbu, ar tai būtų kenkėjų kontrolė ir veiksmingas tręšimas, ar natūralių priemonių namams ir sodui kūrimas, citrinų žievelės bus patikimas jūsų pagalbininkas siekiant tvarumo ir išteklių tausojimo.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře