HomeInteresantiNeišmeskite citrinos žievelės: Neišmeskite citrinos citrinos. 7 naudingos gudrybės namams ir virtuvei

Neišmeskite citrinos žievelės: Neišmeskite citrinos citrinos. 7 naudingos gudrybės namams ir virtuvei

Kai iš citrinos išspaudžiame sultis, jos žievelė paprastai keliauja į šiukšlių dėžę.Tačiau veltui taip neapgalvotai išmetame šią vertingą gamtinę žaliavą! Pasirodo, kad citrinos žievelė gali būti labai naudinga buityje sprendžiant įvairias problemas.

Parengėme 7 įdomius patarimus, kaip namuose naudoti citrinos žievelę valymui, oro gaivinimui, rankų odos priežiūrai ir kt.Paprasti, bet veiksmingi triukai!

Pirma, citrinos žievelė gali veiksmingai išvalyti kriauklę ar vonią nuo nešvarumų ir apnašų.Pakanka ant paviršiaus pabarstyti valgomosios sodos ir patrinti citrina.

Antra, šios kvapiosios žievelės padės atsikratyti nemalonaus virtuvės kvapo arba, padėjus jas kambaryje, pripildyti visus namus gaivos.Kai žievelės išdžius, jas galima pakeisti šviežiomis.

Trečia, citrinos žievelėmis patrynus pjaustymo lenteles, jos gerai dezinfekuojamos dėl citrinos rūgšties.

Ketvirta, tokią žievelę galima naudoti vietoj mikrobangų krosnelės valymo kempinėlės ir pašalinti riebius nešvarumus.

Penkta, žievelė padės greitai atsikratyti nemalonaus žuvies ar česnako kvapo ant rankų odos.

Šešta, sumaišius citrinos žievelę su actu ir vandeniu, gaunama puiki universali plovimo priemonė visiems namams valyti.

Septinta, pamirkius citrinos žieveles virdulyje ar kavos puodelyje galima saugiai pašalinti kalkes nuo jų vidinių sienelių.

Kaip matote, neteisinga nuvertinti kuklią citrinos žievelę ir, panaudojus patį citrusinį vaisių, iš karto ją išmesti.Šis natūralus produktas gali gerokai palengvinti daugelį namų ruošos darbų.O svarbiausia – saugus sveikatai ir draugiškas aplinkai!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře