HomeInteresantiNeišmeskite augalinio aliejaus butelio žiedo: namų šeimininkės su juo sutaupo daug pinigų

Neišmeskite augalinio aliejaus butelio žiedo: namų šeimininkės su juo sutaupo daug pinigų

Daugelis namų šeimininkių išmeta mažą plastikinį žiedą iš po augalinio aliejaus butelio dangtelio, laikydamos jį nereikalingu daiktu.Tačiau sumanios namų šeimininkės brangina šį iš pažiūros nereikšmingą daiktą, nes jis padeda taupyti aliejų.

Gamintojai ne veltui sugalvojo šį mažą įtaisą po dangteliu.Jis apsaugo gaminį nuo oro oksidacijos prieš pirmąjį atidarymą.O atidarius buteliuką žiedas tampa naudingu aliejaus dozatoriumi.

Atidarę buteliuką, neskubėkite žiedo išmesti.Jį reikia apversti aukštyn kojomis ir įkišti skersai kaklelio.Tai leis aliejui tekėti plona srovele, todėl galėsite kontroliuoti jo kiekį.

Taip saulėgrąžų aliejų naudosite efektyviau ir išvengsite jo pertekliaus.Taigi kitą kartą atidarydami naują saulėgrąžų aliejaus pakuotę neskubėkite atsikratyti plastikinio žiedo.Naudokite jį pagal paskirtį ir aliejus išsilies tolygiu srautu, todėl galėsite kontroliuoti porcijas.

Tai maža gudrybė, padedanti taupyti produktą ir pinigus! Daugiau puikių gyvenimo gudrybių rasite mūsų turinyje, esančiame toliau pateiktame nuorodų bloke.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře