HomeInteresantiNeįprasti plastikinių maišelių naudojimo būdai namuose: 7 patyrusių šeimininkių patarimai

Neįprasti plastikinių maišelių naudojimo būdai namuose: 7 patyrusių šeimininkių patarimai

Daugelis iš mūsų turi įprotį išmesti senus plastikinius maišelius, nerasdami jiems daugiau panaudojimo namuose.Tačiau tai nėra pats protingiausias sprendimas.Iš tikrųjų šiuos maišelius, jei tik norite, galite panaudoti dar ir dar kartą, ir labai neįprastu būdu.Kūrybiškumo ir išradingumo dėka iš paprastų plastikinių maišelių tampa patogiais ir reikalingais daiktais namuose.

Patyrusios namų šeimininkės jau seniai įvertino naudingąsias polietileno savybes ir sugalvojo daug įdomių gyvenimo gudrybių.Dabar pasidalysime su jumis keliomis idėjomis, kaip pakartotinai panaudoti senus maišelius – galbūt kažkas pravers ir jums!

Pirma, iš maišelių galite pasigaminti stalčių pertvarų stalčiams ir komodoms.Norėdami tai padaryti, išskleiskite maišelį, įdėkite jį į stalčių ir pritvirtinkite šonus lipnia juosta.Taip daiktai stalčiuje nesusimaišys.

Antra, maišeliai gali tapti originaliomis kišenėmis daiktams.Pavyzdžiui, priklijavę juos prie spintos durų, į maišelius galite įdėti pirštines, šalikus ir kojines.

Trečia, toks maišelis taps puikia virtuvės prijuoste ir apsaugos drabužius gaminant maistą ar valant.Šiam tikslui pakanka padaryti skylutes rankoms ir užsidėti maišelį priekyje.O kad ši ‘prijuostė’ nenuslystų, suriškite ją ties juosmeniu.

Ketvirta, tokius maišelius galite naudoti vietoj pirštinių valant ar dirbant su žeme kaime.Tiesiog užsidėkite juos ant rankų, užsisekite ant riešo ir galite imtis darbo – jūsų rankos liks švarios.

Penkta, polietileninius maišelius galima naudoti kaip užpildus – juos galima dėti į čiužinių ar pagalvių vidų, kad jie suteiktų papildomo minkštumo.

Šešta, senus polietileno maišelius galima sėkmingai naudoti šilumai palaikyti ir augalams apsaugoti nuo naktinių šalnų.Paprasčiausiai uždenkite krūmus, daigų vazonėlius ar kitus augalus, kurie jautrūs žemai oro temperatūrai.Uždėjus maišą tiesiai ant augalo ir uždengus kamieną, šakas ir lapiją, bus sukurtas mini šiltnamio efektas.

Septinta, plastikiniai maišeliai gali lengvai tapti improvizuotais dangčiais , kuriuos galima naudoti šepečiams apsaugoti nuo išdžiūvimo remonto metu.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře