HomeInteresantiNeįprasti dantų krapštukų panaudojimo būdai: 15 virtuvės ir namų gyvenimo gudrybių

Neįprasti dantų krapštukų panaudojimo būdai: 15 virtuvės ir namų gyvenimo gudrybių

Burnos higiena yra svarbi žmogaus sveikatos dalis.Šiuo atžvilgiu aštrūs dantų krapštukai atlieka nepakeičiamą vaidmenį, padėdami išvalyti sunkiai pasiekiamas dantų ir dantenų vietas.Tačiau šie naudingi daiktai turi ir kitų paskirčių, tiesiogiai nesusijusių su dantų valymu.Apžvelkime 15 būdų, kaip patyrusios namų šeimininkės dažnai juos naudoja.

Pirma, dantų krapštuku galima patikrinti kepinių paruošimą – pavyzdžiui, biskvito.Tam tereikia juo pradurti pyragą: jei ant pagaliuko nėra žalios tešlos pėdsakų, vadinasi, desertas paruoštas.

Antra, plonos medinės lazdelės puikiai tinka švelniai valyti mažus plyšius ir skylutes – pavyzdžiui, įtaisų korpuse.Tai neleis ten patekti dulkėms ir trupiniams, todėl pagerės jūsų technikos veikimas.

Trečia, galite naudoti dantų krapštuką, kad nustatytumėte, ar būtina laistyti kambarinius augalus.Pakanka giliai įkišti pagaliuką į gėlių vazoną: jei žemė ant jo lieka drėgna, augalas kol kas turi pakankamai vandens.

Ketvirta, dantų krapštukai puikiai tinka kaip taškinių klijų tepimo aplikatoriai – taip galėsite dirbti kruopščiai, nesutepdami nereikalingų paviršių.

Penkta, iš dantų krapštukų galima padaryti lūžusio kambarinio augalo stiebo įtvarą , apvyniojus dantų krapštukus aplink lūžio vietą ir pritvirtinus juos lipnia juosta.Yra tikimybė, kad laikui bėgant pažeistas audinys susilies.

Šešta, dantų krapštukai virtuvėje naudingi kaip ‘kojos’, kad bulvės iškeptų tolygiau – jas galima kepti ‘atsistojus’ – ir kad verdant iš puodo būtų galima išleisti garus.

Septinta, dantų krapštukus galima naudoti mažiems sodo žarnų nesandarumams taisyti drėkinant.Tiesiog įkiškite lazdelę į skylę, nulaužkite jos perteklių ir apvyniokite pažeidimą lipnia juosta.

Aštunta, dantų krapštukai gali būti naudojami valant naminių gyvūnų šukas ir šepečius – plonos lazdelės puikiai ištraukia net mažiausius gumulėlius iš dantų.

Devinta, jei reikia įdėti prieskonį , pavyzdžiui, česnako skiltelę, į gaminamą patiekalą, o paskui jį išimti, užmaukite ingredientą ant dantų krapštuko.Taip jį bus lengva rasti ir išimti.

Dešimta, prieš sodindami sėklas , galite dantų krapštukais padaryti įdubimus žemėje, kad sėklos dygtų tolygiau.

Vienuolikta, dantų krapštukai puikiai tinka žvakėms uždegti , nes jie dega ilgiau nei degtukai.

Dvylikta, juos galima naudoti laikinai pataisyti sulūžusius stiklus – pakeisti atsilaisvinusį varžtą lazdelės gabalėliu.Žinoma, tai truks neilgai, bet užteks, kol bus atliktas visavertis remontas.

Tryliktoji, dantų krapštukai, vaisiai ir daržovės sukuria originalias valgomas puokštes – tikrą šventinio stalo puošmeną!

Keturiolikta, dantų krapštukai padės išlaikyti tvarkingą juostą.Tiesiog apvyniokite juostos galą aplink lazdelę – taip ji nepasimes ritėje.

Penkiolikta, dantų krapštukais galima pažymėti vietas mažoms sėkloms ir grūdams sodinti dirvoje, kad vėliau būtų lengviau sekti jų dygimą.

Kaip matote, mažas medines lazdeles galima naudoti labai netradiciškai ir naudingai, jei to norisi.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře