HomeInteresantiNeįprastai naudingi skutimosi putų panaudojimo būdai namuose: 8 lifehacks namams ir virtuvei

Neįprastai naudingi skutimosi putų panaudojimo būdai namuose: 8 lifehacks namams ir virtuvei

Skutimosi putos yra universalus produktas, kuris gali praversti ne tik pagal tiesioginę paskirtį.Dėl savo ypatingos sudėties su valomaisiais komponentais ji gali išspręsti daugybę buitinių problemų tiek namuose, tiek virtuvėje.

Šioje publikacijoje apžvelgsime 8 netradicinius jo panaudojimo būdus, kurie padės įvesti tvarką ir švarą namuose.

Pirma, suteikite papuošalams blizgesio blizgesio.Užtepkite putų, pirštais įtrinkite jas į papuošalą, tada nuplaukite vandeniu ir sausai nušluostykite minkšta šluoste.

Antra, išvalykite net įsisenėjusias vyno dėmes iš drabužių.Užtepkite putų ant šaukšto apačios, užtepkite jų ant dėmės, leiskite įsigerti, tada patrinkite drėgna kempine ir išskalbkite daiktą.

Trečia, atkurkite kilimų ir kilimų pirmapradiškumą.Įtrinkite putas į makiažo ar nagų lako dėmes; po 10 minučių nuvalykite likučius drėgnu skudurėliu.

Ketvirta, lengva išvalyti stiklo keramikos kaitlentę.Padenkite nešvarumus storu putų sluoksniu ir po 15 minučių nuvalykite švaria šluoste – blizgesys bus atkurtas!

Penkta, putomis panaikinkite nemalonius vonios kambario kvapus.Naudokite jas kriauklei, grindims ir plytelių sandūroms valyti ir dezinfekuoti.

Šešta, sugrąžinkite nepriekaištingą zomšinės sofos išvaizdą.Ant dėmės gausiai užtepkite putų ir palikite 20 minučių.Tada pašalinkite likučius drėgnu skudurėliu ir išsiurbkite dulkių siurbliu, gerai išdžiovinkite medžiagą.

Septinta, atsikratykite veidrodžio rūko po dušu.Užtepkite ant paviršiaus šiek tiek skutimosi putų, palaukite minutę ir nuvalykite sausu rankšluosčiu – veidrodis blizgės švarus ir be dryžių.

Aštunta, skutimosi putas galima pasiimti su savimi į kelionę ar keliaujant – jos gali būti naudojamos ir kaip priemonė odai nuo vabzdžių įkandimų , ir kaip priemonė rankoms nuo purvo ir riebalų valyti.

Kaip matote, nebrangios ir įperkamos skutimosi putos gali būti išties stebuklingas pagalbininkas buityje.Pasinaudokite netradicinėmis jos galimybėmis – ir jūsų namai spindės nepriekaištinga švara! O svarbiausia – jums nereikės permokėti už brangius specializuotus produktus.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře