HomeInteresantiNeįprastai naudingi drabužių segtukų panaudojimo būdai: 9 nepakeičiamos situacijos namuose ir virtuvėje

Neįprastai naudingi drabužių segtukų panaudojimo būdai: 9 nepakeičiamos situacijos namuose ir virtuvėje

drabužių segtukai yra neįtikėtinai paprasti ir prieinami daiktai, kurie paprastai naudojami tik namų ūkio reikmėms.Tačiau pasitelkus šiek tiek išradingumo ir sumanumo juos galima panaudoti daugybe kitų labai neįprastų būdų.

Šie nedideli mediniai spaustukai gali tapti puikiais pagalbininkais atliekant įvairius namų ruošos darbus.Šioje publikacijoje papasakosime apie 9 kūrybiškus ‘pasidaryk pats’ būdus, kaip panaudoti paprastus drabužių segtukus.

Pirma, susikurkite mini kekę , pritvirtindami drabužių smeigtukus aplink stiklainio perimetrą ir pripildydami vidų žemėmis – puikiai tinka mažiems kambariniams augalams.

Antra, pritaikykite drabužių segtukus saugioms užuolaidoms , jei norite ryte ilgiau miegoti nepraleisdami ryškios šviesos.

Trečia, metalinį tinklelį paverskite stilingu nuotraukų ekranu , pritvirtindami prie jo nuotraukas drabužių segtukais.

Ketvirta, norėdami ilgai išlaikyti sausainių ar traškučių pakelių šviežumą , tiesiog susukite juos ir pritvirtinkite drabužių smeigtukais.

Penkta, naudokite drabužių smeigtuką kaip vinių laikiklį kalant plaktuku – taip nesusižeisite pirštų.

Šešta, pasigaminkite originalius rankšluosčių ir prijuosčių kabliukus priklijuodami drabužių kabliukus tiesiai prie sienos.

Septinta, sukurkite stilingus magnetukus ir užrašų laikiklius ant šaldytuvo priklijuodami magnetines juosteles prie drabužių kuoliukų.

Aštunta, iš kelių drabužių smeigtukų galima pasigaminti paprastą ir kompaktišką ausinių organizatorių , kuris neleis susipainioti laidams.

Devinta, suklijuokite drabužių smeigtukus apskritimo forma ir turėsite ergonomišką karšto maisto ruošimo indų stovą.

Kaip matote, drabužių smeigtukų panaudojimo galimybes riboja tik jūsų vaizduotė.Jų pagalba galite sugalvoti daugybę originalių ir naudingų namų apyvokos daiktų, sutaupyti pinigų ir laiko.Naujai pažvelkite į šiuos paprastus daiktus, ir jie tikrai bus jums naudingi kasdieniame gyvenime.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře