HomeInteresantiNaudinga namuose ir virtuvėje: 5 priežastys, kodėl nereikėtų išmesti mandarinų žievelių

Naudinga namuose ir virtuvėje: 5 priežastys, kodėl nereikėtų išmesti mandarinų žievelių

Kai valgome mandarinus, žieveles paprastai išmetame apie tai ilgai nesvarstydami.Bet ar žinojote, kad šios ryškiaspalvės citrusinių vaisių žievelės slepia daugybę sveikatai naudingų medžiagų? Pasirodo, kad kvapnios mandarinų žievelės, likusios nuo mandarinų, gali būti labai naudingos namuose.

Mandarinų žievelių naudojimas padės namuose sukurti gaivumo ir švaros atmosferą, suteiks patiekalams išskirtinio citrusinių vaisių skonio, pasirūpins odos grožiu ir sveikata.Drabužiai, laikomi spintoje, skleis lengvas citrusinių vaisių natas, o stalo įrankiai spindės švara.

Sužinokime, kokiomis naudingomis savybėmis pasižymi šio vaisiaus žievelės ir kaip jas maksimaliai naudingai panaudoti namuose.Mandarinų žieveles galima naudoti keliais būdais:

 

  • Oro gaiviklis.Džiovintos mandarinų žievelės turi malonų citrusinių vaisių aromatą.Ją galima įdėti į natūralaus audinio maišelį ir pakabinti kambaryje kaip natūralų oro gaiviklį.
  • Spintos kvapas.Džiovintas žieveles taip pat galima sudėti į dėžutes ar maišelius spintose – jos suteiks drabužiams lengvą citrusinį kvapą.
  • indaplovės skalavimo priemonė.Į indų ploviklio skalavimo skystį įmeskite keletą žievelių gabalėlių – jos suteiks indams gaivaus kvapo.
  • Rankų šveitiklis.Kavos malūnėlyje sumaltų žievelių galima pridėti į cukrų arba jūros druską ir naudoti kaip natūralų rankų šveitiklį.Tai nuvalys ir suminkštins odą.
  • Pėdų vonelė.Pamirkę žievelės gabalėlius karštame vandenyje, galite įmerkti pėdas į kvapnią citrusinių vaisių vonelę – tai atpalaiduos ir atgaivins pavargusias pėdas.

 

Patyrusios šeimininkės primena: kvepiančios mandarinų žievelės gali būti naudingas ingredientas kuriant malonią atmosferą ir prižiūrint odą namuose.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře