HomeInteresantiNamų šeimininkės patarimas: 6 dažniausiai pasitaikančios dėmių rūšys ir kaip jas pašalinti

Namų šeimininkės patarimas: 6 dažniausiai pasitaikančios dėmių rūšys ir kaip jas pašalinti

Šventinės vaišės ant staltiesių ir drabužių dažnai palieka įvairias maisto ir gėrimų dėmes.Atrodytų, kad audiniui neįmanoma sugrąžinti pirminės išvaizdos.Tačiau neskubėkite sugadinto daikto skalbti kartu su dėmėmis arba išmesti.Pašalinti vyno, kavos, šokolado ir kitų produktų pėdsakus visai realu, naudojant paprastus metodus ir ingredientus, kurių galima rasti bet kurių namų virtuvėje.

Parengėme 6 praktiškus patarimus, kaip atsikratyti dažniausiai pasitaikančių dėmių tipų.Žingsnis po žingsnio apžvelkime, kaip galite sugrąžinti staltiesės ar drabužių švarą kitai šventei.

Pirma, norėdami pašalinti šviežią raudonojo vyno dėmę , turėtumėte kuo greičiau ją ištrinti šluoste, pabarstyti valgomąja soda ir vėl ištrinti.

Antra, uogų padažą padės išvalyti ploviklio, acto ir vandens tirpalas – pamirkykite dėmę jame bent 15 minučių.

Trečia, jei ant staltiesės liko mėsos padažo , nuvalykite jo likučius, o tada porą valandų pamirkykite audeklą dėmių valiklyje.

Ketvirta, jei ant staltiesės liko šokolado dėmių , paruoškite skysto indų ploviklio, šalto vandens ir stalo acto tirpalą.Nuvalykite dėmes šiuo tirpalu sudrėkinta balta šluoste.Šiuo tirpalu taip pat galite pašalinti šokolado dėmes nuo kilimo ir tada išdžiovinti plaukų džiovintuvu.

Penkta, norėdami pašalinti kavos išsiliejimo žymes nuo kilimo, nuvalykite jas balta šluoste ir tada užtepkite skysto indų ploviklio, šalto vandens ir stalo acto mišinio.Po plovimo neturėtų likti jokių dryžių.

Šešta, jei ant audinio yra žvakių vaško dėmių , sukietėjusius lašelius pašalinkite peiliu, atvėsinę daiktą šaldiklyje.Tada dėmę uždenkite vaškiniu popieriumi ir išlyginkite lygintuvu iš blogosios pusės.

Dabar žinote keletą veiksmingų būdų, kaip po švenčių lengvai atsikratyti įvairių dėmių.Pasinaudokite šiais patarimais ir jūsų staltiesės, drabužiai ir kiti daiktai vėl atrodys kaip nauji!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře