HomeInteresantiNamų paviršiai blizgės: išbandykite profesionalių namų tvarkytojų valymo patarimus

Namų paviršiai blizgės: išbandykite profesionalių namų tvarkytojų valymo patarimus

Blizgantys veidrodžiai ir tobulai švarūs paviršiai – kiekvienos namų šeimininkės svajonė.Tačiau dažnai naudojant buitinę chemiją lieka erzinančių dėmių, kurios gadina visą išvaizdą ir kurioms pašalinti reikia papildomų pastangų.

Susidoroti su šia problema padės paprasta ir nebrangi priemonė, kurią galima rasti bet kurioje virtuvėje.Iš šios medžiagos sužinosite, kaip greitai ir efektyviai atsikratyti dryžių po valymo, naudojant natūralius ingredientus.

Pirmiausia sumaišykite 1:3 natūralaus maistinio acto ir paprasto vandens santykiu.Šis tirpalas taps puikia veidrodžių, stiklo ir kitų blizgančių paviršių poliravimo priemone, padėsiančia be didelių pastangų atsikratyti dryžių.

Antra, naudokite seną dantų šepetėlį , kad kruopščiau išvalytumėte sunkiai pasiekiamas vietas ir pašalintumėte įsisenėjusius nešvarumus.Šis paprastas įrankis pateks į pačius kiauriausius plyšius ir įdubas.

Trečia, laikykitės teisingos valymo sekos : pradėkite nuo miegamųjų ir baigkite vonios kambariu.Taip išvengsite situacijos, kai nešvarus vanduo nuo grindų pateks ant ką tik išvalytos vonios kambario įrangos.

Ketvirta, dulkėms pašalinti naudokite mikropluošto arba 100 % medvilnės šluostes.Sintetinės medžiagos sukuria statinę elektrą, todėl pritraukia dar daugiau dulkių ir nešvarumų.

Nepamirškite reguliariai siurbti minkštų baldų ir tekstilės gaminių, o užuolaidas nuvalykite drėgnu frotiniu rankšluosčiu – taip jie ilgiau išliks švarūs ir gaivūs.Laikydamiesi šių paprastų patarimų, galėsite palaikyti puikią švarą namuose be didelių pastangų ir išlaidų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře