HomeInteresantiNamų gėlės pradės nepamirštamai žydėti: išbandykite šią paprastą natūralią trąšą

Namų gėlės pradės nepamirštamai žydėti: išbandykite šią paprastą natūralią trąšą

Kambarinių augalų turėjimas – yra ne tik estetinis malonumas, bet ir atsakomybė už jų sveikatą ir klestėjimą.Dažnai žaliųjų augintinių mylėtojai susiduria su būtinybe juos maitinti, griebdamiesi pirkti specializuotas trąšas.

Tačiau ne visi žino, kad veiksmingą augalų mitybą galima pasigaminti savo rankomis iš kiekvienuose namuose esančių įprastų produktų.Šioje instrukcijoje atskleisime paslaptį, kaip panaudoti česnaką ir vandenį, kad savo žaliesiems draugams sudarytumėte idealias sąlygas vešliam augimui ir sodriam žydėjimui.

Pirmiausia surinkite šiuos ingredientus : 1 litrą karšto (bet ne verdančio) vandens ir 1 arbatinį šaukštelį malto česnako.Jei neturite malto česnako, sutrinkite šviežią česnaką.

Antra, sudėkite sutrintą česnaką į karštą vandenį ir gerai išmaišykite, kol ištirps.Tada leiskite gautam tirpalui atvėsti iki kambario temperatūros , nes per karštas skystis gali pažeisti jautrias augalų šaknis.

Trečia, kai maitinamasis tirpalas bus paruoštas, atsargiai supilkite jį ant dirvožemio po savo žaliųjų augintinių šaknimis, stengdamiesi, kad jo nepatektų ant lapų.Taip išvengsite nudegimų ir užtikrinsite tiesioginį maistingųjų medžiagų patekimą į šaknų sistemą, kuri yra raktas į energingą augimą.

Ketvirta, pakartokite šią paprastą procedūrą kas 4 savaites.Reguliarus česnakų antžeminis tręšimas padės pastebimai pagerinti kambarinių augalų būklę ir suteiks jiems neįtikėtino gyvybingumo.

Česnakų papildų veiksmingumo paslaptis slypi unikaliose šios aromatinės daržovės savybėse.Dėl sudėtyje esančios sieros ir antibakterinių komponentų česnakai ne tik aprūpina augalus svarbiomis maistinėmis medžiagomis, bet ir apsaugo juos nuo įvairių ligų.Taigi, šis nebrangus naminis receptas padės jūsų žaliesiems augintiniams išlikti sveikiems, stipriems ir džiugins jus vešlia lapija bei gausiais žiedais!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře