HomeInteresantiMėsa bus sultinga ir aromatinga: į marinatą įpilkite šio karšto gėrimo

Mėsa bus sultinga ir aromatinga: į marinatą įpilkite šio karšto gėrimo

Skanių ir švelnių mėsos patiekalų gaminimas yra tikras menas, reikalaujantis tam tikrų žinių ir įgūdžių.Vienas svarbiausių šio proceso etapų yra marinavimas, kuris ne tik suteikia mėsai nepakartojamą aromatą ir skonį, bet ir padaro ją minkštesnę bei sultingesnę.

Šiame tekste aptarsime originalų mėsos marinavimo būdą naudojant arbatą, kuris suteiks patiekalui išskirtinumo ir padarys jį tikrai nepamirštamą.

Pirma , norėdami paruošti marinatą, didelėje stiklinėje užplikykite porą juodosios arbatos maišelių.Šis gėrimas taps marinato pagrindu.

Antra , į užvirintą arbatą reikia įdėti smulkiai supjaustytų svogūnų ir mėgstamų prieskonių, kad patiekalas įgautų ryškų ir nepakartojamą skonį.

Trečia , gautą aromatingą marinatą reikia užpilti ant mėsos gabalėlių ir palikti marinuotis keturias valandas.Jei kalbama apie paukštienos kepimą, marinavimui pakanka 30-60 minučių.

Ketvirta , marinavimo metu gaminį reikia laikyti šaldytuve, kad marinatas išliktų šviežias ir aromatingas.

Penkta , baigus marinavimo procesą, mėsą reikėtų švelniai nusausinti popieriniais rankšluosčiais, kad būtų pašalintas skysčio perteklius.

Tuomet galite pereiti prie kito gaminimo etapo, pasirinkdami tinkamiausią būdą: kepimą orkaitėje, kepimą ant grotelių arba keptuvėje.Dėl arbatos pagrindu pagaminto marinato jūsų mėsos patiekalas nustebins švelniu minkštumu ir puikiu skoniu, kuris patiks net išrankiausiems gurmanams.Išbandykite šį originalų receptą ir nesigailėsite!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře