HomeInteresantiMaišytuvas blizgės kaip naujas: prisiminkite šio sanitarinio valymo mišinio sudėtį

Maišytuvas blizgės kaip naujas: prisiminkite šio sanitarinio valymo mišinio sudėtį

Gerai prižiūrimi, blizgantys maišytuvai yra bet kurio vonios kambario ar virtuvės pasididžiavimas.Tačiau laikui bėgant ant jų neišvengiamai atsiranda vandens dėmių, kalkių ir kitų nešvarumų pėdsakų, kurie gadina santechnikos gaminių išvaizdą.

Atrodytų, kad niekas nepadeda, tačiau yra viena paprasta ir nebrangi priemonė, kuri užtikrins puikią jūsų čiaupų būklę.Tai paprastas kūdikių aliejus.

1 ŽINGSNIS: kruopščiai nuvalykite maišytuvo paviršių nuo esamų nešvarumų švelniu plovikliu.Maišytuvą palikite visiškai sausą ir švarų.

2 ŽINGSNIS: ant minkštos švarios šluostės ar medvilninio diskelio užlašinkite kelis lašus kūdikių aliejaus.Geriausia vengti pertekliaus.

3 ŽINGSNIS: švelniai ir tolygiai paskirstykite alyvą po visą čiaupo paviršių, ypatingą dėmesį skirdami sunkiai pasiekiamoms vietoms ir vietoms, kuriose dažniausiai atsiranda dėmių.

4 ŽINGSNIS: Leiskite aliejui visiškai įsigerti ir išdžiūti ant maišytuvo paviršiaus, kad susidarytų apsauginė plėvelė.

5 ŽINGSNIS: Išdžiūvusį maišytuvą švelniai nupoliruokite sausu minkštu skudurėliu, kol atsiras veidrodinis blizgesys.

Reguliariai taikydami šį paprastą ir saugų metodą valymo metu, galite ilgai išlaikyti savo maišytuvus blizgančius ir gražius.Kūdikių aliejus ne tik apsaugos jūsų vonios kambario armatūrą nuo dėmių ir nuosėdų, bet ir prailgins jos tarnavimo laiką.Jūsų vonios kambarys ir virtuvė visada atrodys prižiūrėti ir tvarkingi, džiugindami jūsų akis spindinčiais chromuotais paviršiais!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře