HomeInteresantiLūpų dažai gali daugiau: 6 grožio gyvenimo gudrybės, kurios patiks daugeliui moterų

Lūpų dažai gali daugiau: 6 grožio gyvenimo gudrybės, kurios patiks daugeliui moterų

Šiandienos tendencijos palaiko visapusišką grožio priemonių naudojimą.Ypač lūpų dažus, kurie, pasak ekspertų, gali ne tik pakeisti lūpas, padaryti įvaizdį sultingesnį ir seksualesnį, bet ir likusią veido dalį.Panagrinėkime 6 naudingas lūpų dažų savybes, kurios gali būti naudingos kiekvienai moteriai.

Lūpų dažai kaip skaistalai.

Kuo dažniau atspalvis kartojamas tame pačiame makiaže, tuo išbaigtesnė išvaizda.Todėl ekspertai rekomenduoja vieną produktą naudoti kuo daugiau kartų, kad jis būtų universalus.Tai visiškai tinka lūpų dažams.Taigi jį galima tepti lengvais brūkštelėjimais kaip skaistalus, gerai išlyginant vėliau.Jis taip pat puikiai atrodys lengvai užteptas ant akių vokų.Svarbu po to, kai lūpų dažais padengsite veidą, juos papudruoti.

Antakių gelio pakaitalas.

Tankūs antakiai neabejotinai yra gražūs, tačiau juos reikia privalomai formuoti.Priešingu atveju jie gali atrodyti kaip du chaotiški krūmai ant veido.Tai suteikia merginai nerūpestingumo.Antakius galite sutvarkyti specialiu skaidriu geliu, kartu suteikdami jiems blizgesio.Bet jei staiga jo nebuvo po ranka, galite naudoti higieninį lūpdažį.Jį reikia užtepti ant pirštų pagalvėlių, paskirstyti ant antakių ir gerai iššukuoti šepetėliu, suteikiant jiems trajektoriją.

Sustiprinkite ir pratęskite kvepalų kvapą.

Higieniniai lūpų dažai gali padėti, jei merginos kvepalai greitai nusitrina.Norint, kad esencijos liktų ant odos ir nepatektų į orą, reikia odą patepti higieniniais lūpų dažais ir ant jų užtepti kvepalų.Vaškas sulaiko esterius ir kvepalus, todėl kvepalai išliks stabilūs daugelį valandų.

Plumper’s fabrication.

Produktas, natūraliai padidinantis lūpas dėl sudėtyje esančio dirginančio ingrediento, vadinamas plumperiu.Dauguma kosmetikos linijų turi tokio produkto.Tačiau galite jo nepirkti atskirai, o pasigaminti patys.Tam reikia paimti mėgstamą lūpų balzamą arba lūpų dažus ir ant lazdelės užlašinti eterinio aliejaus, pavyzdžiui, eukalipto arba pipirmėčių.

Sukurkite savo lūpų dažų paletę.

Kartais nepatogu su savimi nešiotis kelias lūpų dažų tūbeles, o atspalvius norisi keisti visą dieną pagal nuotaiką.Norėdami tai padaryti, galite pasinaudoti kosmetikos gaminio struktūros savybėmis.Lengvai tirpstantį, jį galima iš dalies perkelti į tabletę.Iš kelių nedidelių skyrių galite sudaryti visą paletę, kuri rankinėje užims mažiausiai vietos.

Patvarumo išplėtimas.

Lūpdažis ne visada atsparus.Kartu šis veiksnys nepriklauso nuo prekės ženklo kainos, jo garsaus vardo.Kosmetika iš nestabilios gali būti pagaminta atspari išoriniams veiksniams.Tam pravers skaidri pudra, kurios minimaliu kiekiu užtepama ant lūpų su lūpų dažais štampuojamaisiais judesiais.Ji fiksuos kosmetikos sluoksnį kiek valandų.Ant higieninių lūpų dažų taip pat galite tepti spalvotus lūpų dažus.Skaidrus jis bus geras pagrindas.

Kitaip tariant, įprastas lūpų dažų makiažas gali turėti daugybę panaudojimo būdų.Tai gana universalus gaminys, kuriuo galima sumažinti kosmetikos priemonių kiekį, sukurti harmoningą išvaizdą ir sutaupyti lėšų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře