HomeInteresantiLufosas ir šluostės priedas: ką išmintingos namų šeimininkės pasigamina iš senų rankšluosčių

Lufosas ir šluostės priedas: ką išmintingos namų šeimininkės pasigamina iš senų rankšluosčių

Kiekviena namų šeimininkė namuose turi daug senų daiktų, kuriuos gėda išmesti.Tai ypač pasakytina apie frotines rankšluostines – jos yra patvarios ir minkštos.Iš tokių rankšluosčių galima pasigaminti daug naudingų daiktų namams! Siūlau keletą gyvenimo gudrybių, kaip juos panaudoti pakartotinai.

Pirmiausia pasigaminkite praktišką prijuostę maisto gaminimui ar namų valymui.Tam paimkite seną rankšluostį, prisisekite prie jo diržą, kad galėtumėte susirišti aplink juosmenį, o priekyje prisisekite porą patogių kišenių.Labai greita ir paprasta!

Antra, pasigaminkite specialų priedą ant šluostės rankenos , skirtą grindims.Iš tinkamo dydžio rankšluosčio iškirpkite dvi H formos dalis.Sujunkite juos ir susiūkite, palikdami angą išvertimui.Tada išverskite, susiūkite ir susiūkite angą.Beveik baigta! Dabar paruoštą H formos audinį padėkite ant grindų ir į jo vidurį įdėkite šluostę.Tada uždenkite šluotos dalį ta audinio dalimi, prie kurios prisiuvote sagas, o ant viršaus uždėkite audinio dalį su kilpomis – užsekite sagas.Štai ir viskas! Turite minkštą ir sugeriamą antgalį!

Trečia, suteikite antrą gyvenimą šlepetėms, sukurdami originalias namines šlepetes iš rankšluosčio.Idėja – tokios avalynės pagrindą aptraukti maloniu audiniu, geriausia – frotiniu audiniu.

Ketvirta, seną rankšluostį iškeiskite į kūno flanelę.Norėdami tai padaryti, iškirpkite iš jo du apskritimus ir kelias audinio juosteles.Vieno iš apskritimų kraštus susiūkite zigzago būdu sulenkta juostele.Prie antrojo apskritimo galite prisiūti rankenėlę.Sujungę turėsite purią frotinę flanelę ant pakabuko.

Penkta, pasirūpinkite savo kate ir numegzkite jai jaukų rankšluosčio hamaką.Sulenkite rankšluostį į tris dalis, kampuose padarykite skylutes.Perverkite virvę arba pynę ir pakabinkite hamaką tarp baldų.Jūsų augintinis jums padėkos!

Tokius paprastus, bet kasdieniam gyvenimui labai naudingus daiktus galima pasigaminti iš senų rankšluosčių ir įkvėpti jiems naują gyvenimą.Išbandykite, nesigailėsite!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře