HomeInteresantiLangai vėl pašėlusiai blizgės: patyrusios šeimininkės pataria naudoti tirpalą su glicerinu

Langai vėl pašėlusiai blizgės: patyrusios šeimininkės pataria naudoti tirpalą su glicerinu

Švarūs ir spindintys langai yra kiekvienos namų šeimininkės svajonė.Tačiau langų valymo procesas dažnai būna nuobodus ir varginantis.Be to, gatvės dulkės ir lietaus pėdsakai greitai atima iš lango blizgesį, todėl netrukus procedūrą tenka kartoti.

Tačiau nereikia nusiminti! Yra paprastas būdas, kuris ne tik sutaupys jūsų laiko ir pastangų, bet ir ilgam išlaikys jūsų langus tobulai švarius.

Pirma, po įprasto langų valymo būtina atlikti papildomą valymą specialiu tirpalu.Jam paruošti reikės tik dviejų turimų ingredientų.

Antra, sumaišykite vieną valgomąjį šaukštą plaukų kondicionieriaus ir vieną valgomąjį šaukštą glicerino.Visą mišinį gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Trečia, užtepkite paruoštą tirpalą ant nuvalyto stiklo paviršiaus ir tolygiai paskirstykite jį po visą plotą.

Ketvirta, po apdorojimo švelniai pašalinkite produkto likučius minkšta, sausa šluoste, sukamaisiais judesiais nuvalydami stiklą.

Penkta, išdžiūvus ant stiklo susidarys nematoma apsauginė plėvelė , kuri neleis dulkėms ir nešvarumams nusėsti ant langų.

Dėl šio paprasto, bet veiksmingo metodo galite pamiršti apie dažną langų valymą.Šį metodą išbandžiusios namų šeimininkės sako, kad langų švara išlieka daug mėnesių.Dabar galite džiaugtis tobula langų išvaizda be jokių papildomų pastangų.Išbandykite patys!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře