HomeInteresantiLangai greitai nušveis ir blizgės baltai: užsirašykite šiuos 5 patikrintus valymo būdus

Langai greitai nušveis ir blizgės baltai: užsirašykite šiuos 5 patikrintus valymo būdus

Švarūs ir švarūs langai yra ne tik raktas į estetišką namų išvaizdą, bet ir saulės šviesos bei šilumos šaltinis, pripildantis patalpas džiugios atmosferos.Tačiau laikui bėgant stiklas neišvengiamai pasidengia nuosėdomis, dulkėmis ir riebalų dėmėmis, kurios trukdo prasiskverbti saulės šviesai ir gadina išvaizdą.

Tokiu metu daugelis žmonių galvoja apie brangių langų valiklių pirkimą.Tačiau nereikia skubėti jų pirkti, nes yra paprastų ir nebrangių alternatyvų, padedančių pasiekti nepriekaištingą švarą nenaudojant toksiškų cheminių medžiagų.Šiame straipsnyje aptariami penki gerai žinomi būdai, kurie padės sutaupyti pinigų ir laiko, o kartu pasiekti krištolo skaidrumo langus.

Pirma , langams valyti galite naudoti naminį tirpalą iš lygių dalių acto ir vandens.Šis tirpalas yra puikus būdas susidoroti su nuosėdomis ir riebalų dėmėmis.Tiesiog užpurkškite jį ant stiklo, tada nuvalykite sausu laikraščiu ar šluoste ir jūsų langai spindės nepriekaištingu blizgesiu.

Antra , jei po ranka neturite valymo priemonių ar acto, taip pat galite naudoti distiliuotą vandenį, kuriame nėra mineralinių nuosėdų, galinčių palikti dryžius, todėl jis yra puikus pasirinkimas tobulam langų valymui.

Trečia , veiksmingas būdas yra paruošti muilo ir vandens tirpalą.Tam reikia ištirpinti nedidelį kiekį švelnaus skysto muilo vandenyje.Šis mišinys tinka įvairiems teršalams, įskaitant purvą ir dulkes, pašalinti.Panaudojus muilo tirpalą, langus privalu nuvalyti švariu vandeniu, kad ant jų neliktų dryžių.

Ketvirta , natūrali ir veiksminga priemonė nuosėdoms ir riebalų dėmėms šalinti yra citrinų sultys.Sumaišykite jas su vandeniu santykiu 1:1 ir naudokite langams valyti.Šis būdas ne tik suteiks langams blizgesio, bet ir suteiks jūsų namams gaivaus citrusinių vaisių kvapo.

Penkta , vietoj servetėlių ar rankšluosčių langams nuvalyti rekomenduojama naudoti senus laikraščius.Kadangi šis būdas nepalieka pūkelių ir leidžia plovikliui tolygiai pasiskirstyti, taip užtikrinamas valymas be dryžių.Šį metodą dažnai praktikuodavo mūsų močiutės ir pasiekdavo puikių rezultatų.

Apžvelgėme penkis paprastus ir nebrangius metodus, kuriuos taikant jūsų langai bus tobulai švarūs ir nereikės pirkti brangių profesionalių priemonių.Naudodami tokius patogius ingredientus kaip actas, muilas, citrinos sultys ir laikraščiai, galite veiksmingai išvalyti langus ir sutaupyti pinigų bei laiko.Svarbiausia – šiek tiek kantrybės ir kruopštumo, ir jūsų langai spindės krištolo skaidrumu, sukurdami gaivumo, jaukumo atmosferą ir pripildydami jūsų namus saulės šviesos.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře