HomeInteresantiKur negalima statyti vazos su gėlėmis: floristas įvardija vieną pavojingą vietą augalams

Kur negalima statyti vazos su gėlėmis: floristas įvardija vieną pavojingą vietą augalams

Visi kartais susiduriame su spartaus puokščių nykimo problema.Jų ilgaamžiškumui įtakos turi daugelis veiksnių: temperatūros svyravimai, netinkama priežiūra ir kt.Laimei, yra keletas sprendimų, kurie padės jūsų puokštei išsilaikyti daug ilgiau nei įprastai.

Pirma, iš karto gavę puokštę įdėkite ją į šaltą vandenį.Tai padės stiebams išsitiesinti ir įsiurbti reikiamą drėgmę.

Antra, reguliariai (kartą per dieną) keiskite vandenį į šviežią vazoje.Užsistovėjęs skystis praranda savo maistines savybes.

Trečia, kasdien genėkite stiebus , pašalindami apie 2-3 cm.Čia siekiama, kad augalas geriau įsisavintų maistines medžiagas ir vandenį.

Laikydamiesi šių trijų paprastų nurodymų ir nuo pat pradžių atsikratę puokštės pakuotės, užtikrinsite, kad ji tarnautų kuo ilgiau ir spalvingiau.

Kur geriausia pastatyti gyvų gėlių vazą?

Svarbu pasirinkti tinkamą vietą vazai.Kategoriškai nerekomenduojama gėlių statyti ant palangės.Ten jos gaus dvigubą smūgį – iš apačios karšto radiatoriaus orą, o iš viršaus – vėsą nuo lango.Idealus variantas bus kambario vidurys – kavos staliukas arba naktinis staliukas, jei nėra alergijos.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře