HomeInteresantiKuo patyrusios namų šeimininkės keičia skalbiklį: 2 visada prieinamos priemonės

Kuo patyrusios namų šeimininkės keičia skalbiklį: 2 visada prieinamos priemonės

Kiekvienai namų šeimininkei pažįstamos situacijos, kai pačiu netinkamiausiu momentu baigiasi skalbimo milteliai.Tačiau nereikia atidėti skalbimo vėlesniam laikui ar skubiai keliauti į parduotuvę.Namuose nesunkiai rasite alternatyvių priemonių efektyviam skalbinių skalbimui.

Šiame straipsnyje apžvelgsime du patikrintus būdus, padėsiančius susidoroti su nešvariais skalbiniais be specializuotų skalbimo priemonių.

Dvi patikrintos alternatyvos, kaip skalbti neturint miltelių:.

Pirma, apsvarstykite indų ploviklį.Tai gali būti puikus skalbimo miltelių, gelio ar kapsulių pakaitalas.Pagrindinė sąlyga – pasirinkti natūraliausias kompozicijas su minimaliu agresyvių cheminių komponentų kiekiu.Toks skalbiklis ne tik padės pašalinti riebias ir įsisenėjusias dėmes, bet ir skalbimo metu švelniai elgsis su jūsų drabužiais.

Antra, jei pirmenybę teikiate visiškai natūraliems produktams, paruoškite skalbinių sudėtį patys.Tam jums reikės paprasto skalbiamojo arba kūdikių muilo (gabalinio arba skysto) ir valgomosios sodos.Muilo gabalėlį reikia sutarkuoti ir sumaišyti su soda santykiu 1:2.Ši kompozicija ne tik veiksmingai išskalbs net sudėtingus nešvarumus, bet ir dezinfekuos audinį.Paruoštą mišinį reikia pilti tiesiai į skalbyklės būgną, o ne į miltelių dėklą.

Kaip matote, net ir tuo atveju, kai baigiasi skalbimo milteliai, yra paprastų ir nebrangių alternatyvų, kaip veiksmingai išskalbti skalbinius.Indų ploviklis arba naminis muilo ir valgomosios sodos mišinys bus puiki išeitis.Taigi neatidėliokite skalbimo ir nesijaudinkite, kad skubiai reikia pirkti brangių skalbimo priemonių!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře