HomeInteresantiKuo patyrę sodininkai maitina medžius: prisiminkite šias 3 paprastas priemones

Kuo patyrę sodininkai maitina medžius: prisiminkite šias 3 paprastas priemones

Vaismedžiai, net ir poilsio metu, reikalauja ypatingo dėmesio ir priežiūros.Tinkamas maitinimas šiuo laikotarpiu padės augalams atgauti jėgas ir užtikrins gausų derlių kitą sezoną.

Patyrę sodininkai rekomenduoja naudoti įvairius natūralius preparatus, kuriuose gausu maistinių medžiagų ir kuriuos galima pasigaminti savo rankomis iš turimų ingredientų.

Pirma , puikus pasirinkimas būtų dilgėlės – tai nebrangi ir veiksminga tręšimo priemonė.Jauni dilgėlių augalai, kurių galima rasti beveik bet kurioje vietovėje, ypač vertingi dėl savo maistinių savybių.Norint paruošti trąšų, reikia nuplėšti maždaug kibirą dilgėlių, užpilti vandeniu ir palikti septynioms dienoms.Po to kiekvienam litrui koncentrato reikia įpilti kibirą vandens.

Antra , verta atkreipti dėmesį į tokias patikrintas priemones kaip mėšlas ir mėšlas.Šios kompozicijos laikomos vienomis geriausių dėl didelės naudingų elementų koncentracijos.Paruošti maistingus mišinius nėra sudėtinga: mėšlui reikia imti vieną dalį pagrindinio komponento dešimčiai dalių vandens, o mėšlui – vieną dalį dvidešimčiai dalių vandens.

Trečia , nereikėtų pamiršti tokių laiko patikrintų priemonių, kaip medžio pelenai , žolelių užpilas ir naminių paukščių išmatos.

 

  • Medžio pelenuose gausu kalio ir mikroelementų, būtinų vaismedžių augimui ir vystymuisi.
  • Maisto medžiagų augalams taip pat suteiks žolelių užpilas iš įvairių žolelių, pavyzdžiui, dilgėlių, varnalėšų ar kiaulpienių.
  • Naminių paukščių mėšlas , praskiestas santykiu 1:20, yra puikus azoto ir kitų elementų šaltinis.

 

Tinkamas vaismedžių šėrimas poilsio metu – raktas į jų sveikatą ir gausų derlių kitą sezoną.Naudodami natūralius junginius, pavyzdžiui, mėšlą, mėšlą, dilgėles, medžio pelenus, vaistažolių antpilus ir naminių paukščių išmatas, aprūpinsite augalus visaverte mityba ir padėsite jiems atgauti gyvybingumą.Šiuos pašarus lengva paruošti, o rezultatai pranoks visus lūkesčius.Patikrinkite ir nepamirškite!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře