HomeInteresantiKulišai išliks švieži savaitę: nepamirškite teisingų kepinių laikymo būdų

Kulišai išliks švieži savaitę: nepamirškite teisingų kepinių laikymo būdų

Velykų kulichi – yra ne tik skanus kepinys, bet ir tikras pavasario atsinaujinimo ir šviesios šventės simbolis.Namų šeimininkės stengiasi iškepti ne vieną, o iš karto kelis kuličius, kad Velykų proga galėtų jais pavaišinti visą šeimą ir artimuosius.

Tačiau švieži kepiniai greitai pasensta, o pasenę kuličiai praranda patrauklumą ir skonį.Kad taip nenutiktų, turite žinoti keletą paslapčių, kurios padės išlaikyti kuličus šviežius savaitę ar net ilgiau.

Pirma , tešlai gaminti turėtumėte naudoti suspaustas, o ne sausas mieles.Taip užtikrinsite purią ir erdvesnę kepinių struktūrą, kurie ilgiau išliks minkšti.Be to, rekomenduojama kepti kulšeles dekoratyvinėse popierinėse formelėse ir iškart aplieti glajumi; taip jos nesusidėvės.

Antra , iškeptus kulichi svarbu tinkamai laikyti.Mūsų močiutės patarė nedėti jų šalia juodos ruginės duonos, nes ji gali perduoti savo skonį kepiniams ir sugadinti jų skonį.Geriausia atvėsusius kuličius iš karto uždengti drėgnu minkštu rankšluosčiu ir sudėti į emaliuotą puodą su dangčiu arba į polietileninį maišelį.

Trečia , jei kulichi reikia išlaikyti šviežius ilgesnį laiką – savaitę ar net dešimt dienų – pabandykite pasinaudoti specialiu metodu.Suvyniokite pyragą į marlę, išmirkytą brendyje arba rome, tada suvyniokite jį į celofaninį maišelį ir padėkite vėsioje vietoje.Taip apdorotas kuličas išliks minkštas ir kvapnus, išlaikys visą savo skonį.

Atminkite: tinkamai parinkti ingredientai, tinkamas laikymas ir nedidelės gudrybės padės išlaikyti apetitą keliančius kepinius puikios būklės.Tegul kvepiančių kuličų aromatas džiugina jus ir jūsų artimuosius, primindamas jiems šviesias Velykų šventes ir šiltas šeimos tradicijas!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře