HomeInteresantiKopūstai subrandins neregėtą derlių: užsirašykite šias 4 pagrindines sėklų sėjos taisykles

Kopūstai subrandins neregėtą derlių: užsirašykite šias 4 pagrindines sėklų sėjos taisykles

Kopūstai – viena populiariausių ir vertingiausių daržovių, tradiciškai užimanti garbingą vietą dačų sklypuose ir daržuose.Raktas į gausų ir kokybišką šios kultūros derlių yra kompetentingas daigų paruošimas.

Patyrę daržininkai yra sukaupę daug naudingų patarimų ir rekomendacijų, kuriomis vadovaudamiesi galite užauginti stiprius ir stiprius augalus, galinčius džiuginti savo derliumi.Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime visas kopūstų sėjos ant daigų proceso subtilybes ir atskleisime tinkamos jų priežiūros paslaptis.

Pirmiausia svarbu nustatyti optimalų sėklų sėjos laiką, kuris priklauso nuo kopūstų veislės ir regiono klimato sąlygų.Paprastai ankstyvąsias veisles geriausia sėti paskutinėmis vasario dienomis arba pirmąją kovo dekadą, o vidutinio ankstyvumo ir vėlyvąsias veisles geriausia sėti kovo-balandžio mėnesiais.

Antra , prieš sėją rekomenduojama paruošti sėklas, kad pagerėtų daigumas ir atsparumas ligoms.Šis procesas apima sėklų mirkymą šiltame vandenyje kelias valandas, po to apdorojimą mikroelementų tirpalu arba silpnu mangano tirpalu, nuplovimą ir džiovinimą.

Trečia, norint užauginti sveikus daigus, būtina pasirūpinti kokybišku dirvožemiu.Geriausias variantas bus lengvas, orui pralaidus ir maistingas dirvožemio mišinys, kurį galima įsigyti jau paruoštą arba pasiruošti patiems, sumaišius durpes, humusą ir smėlį santykiu 2:2:1.Prieš sėją dirvą reikia dezinfekuoti užpilant verdančiu vandeniu arba silpnu mangano tirpalu.

Ketvirta , pats sėjos procesas turėtų būti vykdomas maždaug 1 cm gylyje, tolygiai paskleidžiant sėklas į paruoštus konteinerius ar dėžutes su dirvožemiu 2-3 cm atstumu viena nuo kitos.Tada dirvą reikėtų šiek tiek sudrėkinti šiltu vandeniu iš purkštuvo ir lengvai sutankinti.

Penkta , sėkmingam daigų vystymuisi turi būti sudarytos optimalios sąlygos.Konteinerius su augalais reikia uždengti stiklu arba plėvele, palaikant drėgmę ir šiltnamio efektą, ir pastatyti šiltoje vietoje (temperatūra turėtų būti nuo 18 iki 20°C).Pasirodžius daigams, daigams užgrūdinti temperatūrą reikėtų sumažinti iki 16-18 laipsnių C dieną ir 8-10 laipsnių C naktį.Nepamirškite reguliariai laistyti, bet neperlaistykite dirvos ir užtikrinkite pakankamą apšvietimą.

Laikydamiesi šių paprastų, bet veiksmingų rekomendacijų, galite sėkmingai užauginti stiprius ir sveikus kopūstų daigus! Būtinai atkreipkite dėmesį į kiekvieną niuansą ruošdami ir prižiūrėdami, ir jūsų pastangos bus šimteriopai atlygintos.Su meile ir rūpesčiu užauginti kopūstai tikrai džiugins jus savo kokybe, gausa ir bus tikras jūsų daržo pasididžiavimas!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře