HomeInteresantiKokios liaudiškos priemonės greitai nušveis jūsų vandentiekį: prisiminkite šiuos metodus

Kokios liaudiškos priemonės greitai nušveis jūsų vandentiekį: prisiminkite šiuos metodus

Nuo kieto vandens susidaręs apnašas – tikra vandentiekio rykštė.Jis ne tik suteikia jai netvarkingą išvaizdą, bet ir gali prisidėti prie vamzdžių užsikimšimo ir ankstyvo įrangos gedimo.

Tačiau nenusiminkite, nes kovai su šia rykšte yra prieinamų ir veiksmingų liaudiškų priemonių, kurių galima rasti bet kuriuose namuose.Paprasti ingredientai, kuriuos galite įsigyti už centus, padės atkurti pirminį santechnikos gaminių blizgesį.

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į dušo galvutę.Norėdami ją išvalyti, lygiomis dalimis sumaišykite citrinos sultis ir vandenį.Supilkite tirpalą į maišelį, įdėkite į jį dušo galvutę, užriškite maišelį ir palikite veikti pusvalandį.Po to tiesiog nuvalykite antgalį kempine ir jis blizgės kaip naujas.

Antra, susitvarkykite su kriaukle.Čia praverčia stebuklingas valgomosios sodos ir acto tandemas.Pradėkite nuo geriamosios sodos pastos, sumaišydami miltelius su vandeniu lygiomis dalimis.Pastą užtepkite ant nešvarių kriauklės vietų.Tada atskieskite actą vandeniu santykiu viena su viena, supilkite mišinį į purkštuvą ir išpurkškite ant sodos pastos.Palaukite 15 minučių, tada nuplaukite visus likučius ir nuvalykite kriauklę kempine.

Trečia, atėjo eilė čiaupui.Čia pakaks pamirkyti skudurą acte ir juo apvynioti čiaupą.Palikite actą veikti 15 minučių, po to nuplaukite čiaupą vandeniu ir sausai nušluostykite švariu skudurėliu arba popieriniu rankšluosčiu.

Šios paprastos ir nebrangios liaudiškos priemonės padės jums lengvai ir veiksmingai atsikratyti apnašų ant vandentiekio, atsiradusių dėl kieto vandens.Naudojant natūralius ingredientus, jie nekenkia aplinkai ir jūsų sveikatai.

Nepamirškite, kad reguliariai naudodami šiuos metodus išlaikysite puikią vonios kambario įrangos būklę ir prailginsite jos tarnavimo laiką.Laikykitės šių paprastų nurodymų ir jūsų vonios kambarys visada bus spindinčiai švarus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře