HomeInteresantiKokias gėles patyrę sodininkai sodina Velykoms: prisiminkite šias 5 rūšis

Kokias gėles patyrę sodininkai sodina Velykoms: prisiminkite šias 5 rūšis

Artėja Velykos, viena pagrindinių Rytų apeigų krikščionių religinių švenčių, ir 2024 m. gegužės 5 d. visi ruošiasi ją sutikti.Ruošiantis šiai šviesiai šventei, tai puikus metas sodinti gėles, kurios savo spalvingais žiedais praskaidrins sodus ir gėlynus prieš vasaros sezoną.

Balandis – tinkamas mėnuo sodinti daugelio rūšių gėles, nes oro temperatūra pakankamai sušyla, todėl susidaro palankios sąlygos joms sparčiai augti ir vystytis.Šiame straipsnyje pasidalysime rekomendacijomis dėl populiarių gėlių rūšių, kurias geriausia sodinti balandžio mėnesį, t. y. prieš Velykas.

Pirma , saldieji žirneliai idealiai tinka kvapniam sodui sukurti.Šios gėlės sėklas reikia sodinti į drėgną, gerai drenuotą dirvą, praturtintą kompostu.Nepamirškite įrengti atramos, nes saldieji žirneliai mėgsta apsivynioti įvairius paviršius.

Antra , sodininkai rekomenduoja sodinti nasturtas.Šių gėlių sėklas reikėtų sėti saulėtoje arba iš dalies pavėsingoje vietoje, nes jos mėgsta saulės šviesą.Įdomu tai, kad nasturtos yra valgomos, o jų ryškiaspalvius žiedus galima dėti į salotas arba naudoti kulinarijoje.

Trečia , medetkų nereikėtų pamiršti.Šių spalvingų gėlių sėklas galima sodinti ir saulėtose vietose, ir šiek tiek pavėsingose vietose, tačiau būtinai drėgnoje ir gerai drenuotoje dirvoje.Medetkos taps ryškia bet kurio gėlyno prie namų puošmena.

Ketvirta , saulėgrąžos padės pagyvinti sodą.Šiuos augalus su aukštais stiebais ir ryškiai geltonais žiedynais reikėtų sodinti į derlingą dirvą, kad jie gautų augimui reikalingų maistinių medžiagų.

Penkta , vienas iš idealių pasirinkimų sodinti balandžio mėnesį yra kosmėjos.Šias į margučius panašias gėles lengva auginti, jos gausiai žydi įvairiais ryškiais atspalviais.Tiesiog pasėkite kosmėjų sėklas į gerai drenuotą dirvą saulėtoje vietoje ir jos žydės vasarą, pritraukdamos į jūsų sodą drugelius ir bites.

Velykos – – tai dvasinio atsinaujinimo ir džiaugsmo metas, o kas gali geriau atspindėti šią šventę, jei ne sodus ir gėlynus puošiančios ryškios, kvapnios gėlės? Vadovaudamiesi sodininkų patarimais ir balandžio mėnesį pasodinę kosmose, saulėgrąžose, medetkose, nasturtėse ir saldžiuosiuose žirniuose, galite sukurti grožio ir harmonijos atmosferą aplink savo namus.Tegul šios gėlės tampa atgimimo ir džiaugsmo simboliu, savo ryškiais žiedais ir kvapais primindamos mums didžiąją Velykų šventę!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře