HomeInteresantiKokias gėles patyrę sodininkai gegužės mėnesį sodina į gėlynus: prisiminkite šias 4...

Kokias gėles patyrę sodininkai gegužės mėnesį sodina į gėlynus: prisiminkite šias 4 augalų rūšis

Sukurti gražų gėlyną yra tikras menas, reikalaujantis dėmesio ir pastangų.Gegužė – puikus metas įgyvendinti savo sodininkystės svajones ir pripildyti savo aplinką ryškių spalvų ir malonių kvapų.

Sėkmės raktas – tinkamai parinkti augalus, atsižvelgiant į jų poreikius šviesai, drėgmei ir maistinėms medžiagoms.Gražus ir gerai prižiūrimas gėlynas ne tik džiugina akį, bet ir sukuria jaukumo ir harmonijos atmosferą.Šiuo metų laiku gamta pabunda, todėl svarbu pasistengti jau dabar, kad ateinančiais mėnesiais galėtume džiaugtis gėlių spindesiu.

Pirma , aksomai yra nepretenzingos ir ryškiaspalvės gėlės, kurios puikiai papuoš bet kurį gėlyną.Jos gerai auga bet kokioje dirvoje, nereikalauja daug priežiūros ir gausiai žydi iki gilaus rudens.Sodindami jas į purią dirvą saulėtoje vietoje užtikrinsite greitą augimą ir sodrų žydėjimą.

Antra , cinios yra privalomas vasaros gėlyno elementas.Jos mėgsta maistingą ir pakankamai sudrėkintą dirvą.Nepamirškite jų reguliariai maitinti ir laistyti, kad išvengtumėte sausros, kurios jos blogai pakenčia.Savo ruožtu cinios dovanos nuostabius, vešlius žiedus ir pritrauks į jūsų sodą daugybę spalvingų drugelių.

Trečia , levandos yra daugiamečiai augalai, mėgstantys šilumą ir saulę.Pasirūpinkite, kad sode jai būtų parinkta tinkama saulėta vieta.Jos kvapnūs žiedai ne tik džiugins akį, bet ir skleis kvapą toli už jūsų sodo ribų.

Ketvirta , šalavijui taip pat reikia drėgnos ir derlingos dirvos bei daug saulės šviesos.Jei šių sąlygų laikomasi, jis gausiai žydi ir skleidžia neįtikėtiną kvapą.

Gegužė – puikus metas susikurti unikalią gėlių oazę.Laikydamiesi įvairių augalų sodinimo ir priežiūros rekomendacijų, galėsite mėgautis gėlynų spindesiu visą vasarą ir rudenį.Jūsų pastangomis sukurtos ryškios spalvos, malonūs aromatai ir džiugi atmosfera džiugins jus ir jūsų artimuosius.Nepraleiskite šio palankaus laikotarpio sodininkystės idėjoms įgyvendinti ir sukurti tikrą gėlių rojų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře