HomeInteresantiKodėl vokiečiai į šaldytuvą deda tualetinį popierių: štai kaip tai veikia maisto...

Kodėl vokiečiai į šaldytuvą deda tualetinį popierių: štai kaip tai veikia maisto kokybę

Nemalonus kvapas šaldytuve – dažna problema, su kuria retkarčiais susiduria kiekviena namų šeimininkė.Ir nenuostabu, nes vienoje uždaroje erdvėje laikomi įvairūs produktai: daržovės, kiaušiniai, žalia mėsa, prieskoninės žolelės ir daug kitų.

Nesusipažinusiems su paprastu ir veiksmingu šios situacijos sprendimu belieka tik stebėtis, kodėl kai kurios namų šeimininkės šaldytuve laiko tualetinio popieriaus ritinėlį.

Pirma , tualetinis popierius sugeria nemalonius kvapus ir perteklinę drėgmę, kuri kaupiasi šaldytuve.Norėdami tai padaryti, tiesiog padėkite naują ritinėlį ant vidurinės lentynos.Jis veikia kaip savotiškas filtras, ‘neutralizuojantis’ kvapnius produktus, nors paties kvapo šaltinio nepašalina.

Antra , norėdami sustiprinti efektą, ritinio galus galite patepti specialiu sodos, druskos, eterinių aliejų ir vandens mišiniu.Jis ne tik sugers nemalonius kvapus, bet ir pripildys šaldytuvą gaivaus kvapo.

Trečia , tualetinio popieriaus ritinėlis gali atlikti filtro funkciją vieną ar dvi savaites, po to jį reikėtų pakeisti nauju.

Ketvirta , šią gudrybę galima naudoti ne tik šaldytuve, bet ir šaldiklyje.Šaldiklyje maistas laikomas kur kas ilgiau, todėl kvapų kontrolė tampa ypač svarbiu klausimu.

Nuo šiol tualetinio popieriaus dėjimo į šaldytuvą paslaptis nebėra paslaptis.Naudoti tualetinį popierių kaip kvapų sugertuvą – yra paprastas, prieinamas ir ekonomiškas būdas, kuris gali praversti bet kuriuose namuose.Šis išradingas ‘flyhack’ greitai ir veiksmingai atsikratys nemalonių kvapų, susikaupusių uždaroje šaldytuvo ar šaldiklio erdvėje.

Nepamirškite, kad tualetinis popierius yra tik laikinas nemalonių kvapų sprendimas.Norint visiškai pašalinti kvapų šaltinį, šaldytuvą reikia reguliariai kruopščiai valyti ir laiku išmesti sugedusį maistą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře