HomeInteresantiKodėl sumanios šeimininkės neišmeta kavos tirščių: prisiminkite šiuos 12 panaudojimo būdų

Kodėl sumanios šeimininkės neišmeta kavos tirščių: prisiminkite šiuos 12 panaudojimo būdų

Daugeliui iš mūsų rytinis puodelis aromatinės kavos yra būtina dienos pradžios dalis.Tačiau po gėrimo virimo lieka panaudotos kavos tirščiai ir dauguma žmonių juos išmeta nesusimąstydami apie galimą jų naudą.

Nepaisant to, šios atliekos gali rasti daug praktinio pritaikymo, mažinant buitinių šiukšlių kiekį ir prisidedant prie gamtos išteklių išsaugojimo.Kavos tirščių perdirbimas yra puikus taupumo ir ekologiškumo pavyzdys.

Pirma , kavos tirščiai gali būti puiki trąša kambariniams augalams ir sodo kultūroms, praturtinanti dirvožemį būtinomis maistinėmis medžiagomis.

Antra , iš jo galima pasigaminti naudingą kosmetinę veido kaukę, turinčią šveičiamąjį ir tonizuojamąjį poveikį.

Trečia , tirščiai padės atsikratyti nemalonių kvapų šaldytuve, vonios kambaryje ar automobilyje, nes veiksmingai juos sugeria.

Ketvirta , dėl švelnių abrazyvinių savybių ją galima naudoti nešvariems paviršiams, pavyzdžiui, virtuvės viryklei ar orkaitei, valyti.

Penkta , iš nuosėdų būtų galima pasigaminti natūralų kūno šveitiklį, pasižymintį maloniu aromatu ir švelniu eksfoliaciniu poveikiu.

Šešta , jos galima dėti į dirvą sodinant augalus, kad atbaidytų kenkėjus ir pagerintų dirvos struktūrą.

Septinta , gruntas padės atsikratyti nemalonaus kvapo atliekų talpyklose, neutralizuodamas jį ir užkirsdamas kelią bakterijų dauginimuisi.

Aštunta , jį galima naudoti iš metalo ar medžio pagamintiems daiktams poliruoti, suteikiant jiems blizgesio ir apsaugant nuo įbrėžimų.

Devintoji , pagrindas padės pašalinti įsisenėjusias dėmes nuo kilimų ir baldų apmušalų, nes veiksmingai jas sugeria.

Dešimtas , jo galima dėti į dirvožemį grybams auginti, nes jis sukuria idealią aplinką jiems vystytis.

Vienuolikta , gleivės būtų puikus ingredientas gaminant natūralius audinių ar siūlų dažus, suteikiant jiems rudą spalvą.

Dvyliktas , ją galima naudoti kaip kurą ugniai viryklėje ar židinyje kurti, nes ji lengvai užsidega ir lėtai dega.

Kavos tirščiai, kurie, pasigaminus mėgstamą gėrimą, paprastai išmetami į šiukšlių dėžę, gali būti puikus šaltinis įvairiems tikslams.Nuo grožio kaukių ir šveitiklių iki augalų trąšų ir valymo priemonių – būkite kūrybingi ir rasite daugybę panaudojimo būdų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře