HomeInteresantiKodėl šeimininkės, norėdamos plauti grindis, vandenyje ištirpindavo druską: kelios mūsų protėvių paslaptys

Kodėl šeimininkės, norėdamos plauti grindis, vandenyje ištirpindavo druską: kelios mūsų protėvių paslaptys

Šimtmečius Rusijoje grindims plauti naudojo ne ploviklius, o paprastą sūrų vandenį.Šis būdas turi keletą svarbių pranašumų prieš šiuolaikinę chemiją.

Taigi, kodėl verta prisiminti protėvių tradicijas?

Pirma, druskos tirpalas puikiai nuplauna visas dėmes ir nešvarumus nuo įvairių paviršių – plytelių, laminato, parketo.Net senos įsisenėjusios dėmės dingsta be pėdsakų!

Antra, toks valymas išgelbės nuo nereikalingų nepatogumų jautrią odą turinčius ir alergiškus žmones , kuriems draudžiama naudoti agresyvias chemines medžiagas.Druska yra visiškai saugi.

Trečia, pagal tikėjimą, grindų plovimas druska apsaugodavo šeimą nuo kivirčų, skurdo ir ligų.Jis taip pat išvarydavo piktąsias dvasias iš namų ir atnešdavo sėkmę visiems namiškiams.

Ir galiausiai, ketvirta, buvo tikima, kad druskos tirpalas gali pašalinti blogą akį, sugedimą ir išvaryti neigiamą energiją.Taip jis apsaugodavo būstą ir jo gyventojus.

Taigi ko reikia, norint paruošti tokią stebuklingą priemonę? Tik trys valgomieji šaukštai druskos kibirui vandens! Na, o grindis geriau pradėti plauti nuo slenksčio, pritraukiant į namus sėkmę ir klestėjimą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře